Video Yaptırılacak - Acil - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Video Yaptırılacak - Acil - Türkiye Geneli ...

Timelock isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Timelock

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Video Yaptırılacak - Acil

Program/Seviye: After Effects
Photoshop
Adobe Flash

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar,

Konunun yeri burası mı bilmiyorum ama fazla vaktim yok.

Bir ürünün tanıtımının yapılması için video hazırlatmayı düşünüyorum.

Ürünün bazı haber kanallarında ki görüntüleri, bazı alışveriş sitelerindeki müşteri yorumları, ürünün resimleri, özellikleri ve faydasını belirten bir video olacak. Videolardan kesitler, yorumlardan kesitler olacak. Flash video olabilir.(SWF) İstediğiniz şekilde olabilir flash olması şart değil fakat düzgün, güzel bir çalışma istiyorum.

İşin aciliyeti vardır. Pm ile iletişime geçebilirsiniz. Mümkünse telefon ile de iletişim kurabileceğim kişiler arıyorum. (Telefon numarınızı ve msn adresinizi pm atın)

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Video Yaptırılacak - Acil - Türkiye Geneli - Video Yaptırılacak - Acil - Türkiye Geneli ya da Video Yaptırılacak - Acil - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Video Yaptırılacak - Acil - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Video Yaptırılacak - Acil - Türkiye Geneli | Video Yaptırılacak - Acil - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap