Video yayın programı

Edius - Video yayın programı Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar biliyorum konu alakasız bir yerde ama uygun başlık bulamadım buraya açmaya karar verdim mod.lar bulurlarsa alakalı bir konu taşıyıversinler şimdiden özür.. gelelim konuya ben yerel gazetecilik yapıyorum ...

Video yayın programı
WoDPaCKeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WoDPaCKeR

Webmaster / Mersin

Video yayın programı

Alt 12-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar biliyorum konu alakasız bir yerde ama uygun başlık bulamadım buraya açmaya karar verdim mod.lar bulurlarsa alakalı bir konu taşıyıversinler şimdiden özür..

gelelim konuya ben yerel gazetecilik yapıyorum video montajından pek anlamam ufak tefek ulead ile bişey yapmaya çalışıyorum öyle edius maya after efect kullanamıyorum şimdi biz sadece internet üzerinde yayın yapan bi tv açmayı düşünüyoruz... ve bize videolarımızı yayına verebileceğimiz bir programlazım encoder programı değil yanlız şöyle anlatıyım videoları o program üzerinde yayındayken üzerine alt yazı logo koyabiliceğimiz iki videoyu bürleştirebileceğimiz vidblaster tarzında ama daha gelişmiş birşey lazım isim önerirseniz yeterli. yardımcı olcak oln arkadaşlara teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 12-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar biliyorum konu alakasız bir yerde ama uygun başlık bulamadım buraya açmaya karar verdim mod.lar bulurlarsa alakalı bir konu taşıyıversinler şimdiden özür..

gelelim konuya ben yerel gazetecilik yapıyorum video montajından pek anlamam ufak tefek ulead ile bişey yapmaya çalışıyorum öyle edius maya after efect kullanamıyorum şimdi biz sadece internet üzerinde yayın yapan bi tv açmayı düşünüyoruz... ve bize videolarımızı yayına verebileceğimiz bir programlazım encoder programı değil yanlız şöyle anlatıyım videoları o program üzerinde yayındayken üzerine alt yazı logo koyabiliceğimiz iki videoyu bürleştirebileceğimiz vidblaster tarzında ama daha gelişmiş birşey lazım isim önerirseniz yeterli. yardımcı olcak oln arkadaşlara teşekkürler
valla bildiğim kadarıyla edius bu konuda işini görür
edius ile ilgili forumda bu konuyla ilgili bir yazışma olmuştu karıştır istersen bi forumu
Bu mesajdan alıntı yap

WoDPaCKeR

Webmaster / Mersin

Alt 15-08-2010 #3
hocam edius'un streamer özelliği varmı ki ? ben araştırdım o konu hakkında bi bilgi bulamadım belki gözümden kaçmıştır gerçi ediusu hiç kullanmadım bile ama nasıl oluyor ki acaba ? :S
Bu mesajdan alıntı yap
MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 16-08-2010 #4
Başka bir forumda benzer bir soruya aldığım yanıt olumsuz idi ancak o soruyu kasıtlı olarak sormuştum çünkü o soruyu sormadan aylar önce EDIUS'un böyle bir özelliğinin var olduğu yönünde bir yorum okumuştum ve soruyu sormamdaki amaç,konuyu doğrulatmaktı.Şimdi ben de merak ettim.Var mı ? Yok mu ?

atv'de iken yayın air box ile yönetilir idi.EDIUS'un sadece HaberTürk'te kullanıldığını gördüm.Çok talihsiz bir program şu EDIUS.

FİLM FABRİKASI - FORUM • Forum görüntüleniyor - Edius
Bu mesajdan alıntı yap

WoDPaCKeR

Webmaster / Mersin

Alt 18-08-2010 #5
bu işin amatörler için olanı yokmu yaa Video yayın programı vidblaster kullanıcam oda çok basitt... hiç bi özelliği yok Video yayın programı
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 21-08-2010 #6
Playbox ve Airbox işini görür ama maliyetinide arttırır biz gündüzleri Playbox Gece Sabaha kadar Airbox makinalarını kullanıyoruz...
Bu mesajdan alıntı yap