Videonun Başına Play Tuşu Eklemek

Flash - Videonun Başına Play Tuşu Eklemek ...

hdblack35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdblack35

Grafiker / İzmir

Alt 11-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba.
Flash konusunda çok bilgim yok. Ancak şuan flash ile ilgili bir desteğe ihtiyacım var.
Elimde ki video sayfa açıldığında direkt oynamasın diye başına bir PLAY tuşu koymak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
Ayrıca Adobe Flash programı haricinde daha basit flash programları ile bu işlemi yaparak SWF uzantılı dosya oluşturmam mümkünmüdür?

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Tşk.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

siir-delisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siir-delisi

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Flashte genelde flv formati kullaniliyor, flash formatinda video formati.
Sunmak istedigin videoyu swf te flash player aciyor, baska formatlari da acarmi, daha denemedim, tek flash kullanirken islemek istedigimde yalniz flv formati ile calisabildim ondada bir zamanlar baya zorlanmistim, baska formati kabul etmemisti.

SWF formatini texteditör ilede olusturabilirsin dosya ismini yazip.swf uzantili hafizala.
Tabi isine yaramaz, icerigi bos olur.

Flash ile ugrasmak istemiyenlerin Swishmax kullandigini duymustum bazi yerlerde.

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap