Videoya Kafa Montajı (Önemli)

After Effects - Videoya Kafa Montajı (Önemli) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Kız arkadaşıma doğum günü sürprizi yapacağım. Kafamda Leyla ile Mecnun'da Mecnun'un Leyla'ya şarkı söylediği sahneye kafalarımızı montajlama fikri var. Hatta babasının geldiği sahneye de babasını montajlayacağım. Biraz ...

Stiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Stiff

Bilg. Teknikeri / Kocaeli

Alt 20-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Kız arkadaşıma doğum günü sürprizi yapacağım. Kafamda Leyla ile Mecnun'da Mecnun'un Leyla'ya şarkı söylediği sahneye kafalarımızı montajlama fikri var. Hatta babasının geldiği sahneye de babasını montajlayacağım. Biraz araştırdım ancak yapımı konusunda kendime çok güvenmiyorum. En kolay yoldan nasıl yaparım ? Ya da burada yapabilecek bir arkadaş var mı ? Makul bir ücret de ödeyebilirim, 26.07 Cumartesi gününe kadar sürem var.

İlgili video :

İstediğim tarz çalışma :
Instagram

Yardımınıza ihtiyacım var, bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gencmuslim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gencmuslim

Grafiker / Antalya

Alt 02-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kafa ekleme olayını en kaliteli ve gerçekçi sadece greenscreen dediğimiz yöntemle yapabilirsin, bunun içinde her açıya uygun istenilen şahıslarla çekimler yapılmalıVideoya Kafa Montajı (Önemli)Tabi bu çok zor olacağı için, fotoğraf üzerinden istenilen şahısların kafalarının photoshop yardımıyla kesilmesi ve after effect üzerinde ayarlamalar ile istenilen şey elde edilebilir.Yalnız burda ne yapılırsa yapılsın montaj olduğu bariz belli olur.
Bu mesajdan alıntı yap