vinil germe için yardım lütfen.

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - vinil germe için yardım lütfen. Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba,vinil germede su kontrasına alternatif kullanabileceğim farklı bir ahşap türü varmı acaba?bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim,şimdiden teşekkürler......

photodesigner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

photodesigner(34)

Grafiker / Adana

Alt 09-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba,vinil germede su kontrasına alternatif kullanabileceğim farklı bir ahşap türü varmı acaba?bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim,şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sga20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sga20

Grafiker / Gaziantep

Alt 19-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
profilin diğer tarafına(yani arka tarafa) gazvenizli sac döşe rüzgardan yırtılma riskinden kurtulmuş olursun
Bu mesajdan alıntı yap
malker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

malker

Hiç Biri / Düzce

Alt 24-04-2010 #3
30 x 10 çam çıta da işinizi görebilir.. kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
ozduman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozduman

Grafiker / Denizli

Alt 02-05-2010 #4
OSB de işini görür. ahşabın türü çok önemli değil önemli olan köşbentleri takıldıktan sonra vinilin fazlalıklarını kesmen bu şekilde ömrü daha uzun ve sağlam olur. köşebentin arasında kalan yağmur suyu direk ahşabın olduğu yerde birikir. bu yüzden ahşabın her türü zamanla çürür vinil germe için yardım lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap