VİP kartvizit, kişisel logo, uluslararası ViP holding logo, billboard afiş tasarımı y

Sonuçlanan İlanlar - VİP kartvizit, kişisel logo, uluslararası ViP holding logo, billboard afiş tasarımı y ...

VİP kartvizit, kişisel logo, uluslararası ViP holding logo, billboard afiş tasarımı y
kibritcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kibritcan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Dosya19

Alt 29-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

VİP kartvizit, kişisel logo, uluslararası ViP holding logo, billboard afiş tasarımı yapılır.

"yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" lütfen iletişime geçiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kibritcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kibritcan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Dosya18

eskiz

Alt 31-05-2008 #3
Arkadaşlar grafik sektörüne çığır açacak bir fikirle tekrar karşınızdayım.

Grafik,kartvizit,afiş tasarımlarında düşünmek için çoğu kişi çok uğraş ve zaman geçirir.Zamandan tasarruf için tasarımı işin ehline bırakın diyorum. Grafiğin "eskizini" ben çizeyim, size üstünde oynamak kalsın.
Hem de cüz i bir fiyata.
İletişime geçelim.
hokiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 01-06-2008 #4
beni bul ************************
ohikayedekimal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ohikayedekimal

Heykeltraş / Erzincan

Alt 07-06-2008 #5
bu adamın çalışmaları gerçekten harika. Alaturkayla son teknolojiyi çok güzel harmanlıyor.
aryadede isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aryadede

Grafiker / İzmir

Alt 21-06-2008 #6
çok yeni katıldım aranıza..sanırım affedersinz.. daha ilkgünden ne diyo diye düşünmeyin daha önce yapmadığım bi çalışma yapacağım ama hiç bir ön bilgim yok..benimle kitap kapağı tasarımları konusunda
bilgilerinizi paylaşırmısınz..teşekkürler....

Tags
eskiz