VisionGroup Danışmanlık Hizmetleri Logo Tasarımı

Logo Tasarımları - VisionGroup Danışmanlık Hizmetleri Logo Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle Böyle bir Firma Kuruluş Yoktur Arkadaşlar. Tamamen Kendi Doğaçlamam. Can Sıkıntısına Yapılmış bir Logo Çalışmasıdır. GreenEyes | ©2011 | Tüm Haklarım Saklıdır...

Green Eyes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Green Eyes(27)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / Bolu

Dosya18

Alt 08-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle Böyle bir Firma Kuruluş Yoktur Arkadaşlar. Tamamen Kendi Doğaçlamam. Can Sıkıntısına Yapılmış bir Logo Çalışmasıdır.

GreenEyes | ©2011 | Tüm Haklarım Saklıdır VisionGroup Danışmanlık Hizmetleri Logo Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 08-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Metinde shadow kullanmışsın sanırım, bence olmamış. Danışmanlık söz konusu olduğunda daha pastelleştirirsen renkleri cicili bicili olur o zaman :lol: Emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Green Eyes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Green Eyes(27)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / Bolu

Alt 08-07-2011 #3
Metinde shadow kullanmışsın sanırım, bence olmamış. Danışmanlık söz konusu olduğunda daha pastelleştirirsen renkleri cicili bicili olur o zaman :lol: Emeğine sağlık..
Metindeki Shadow değil, Highlight. Yorumdan Tam olarak Bişi anLamadım ama Yinede Teşekkürler VisionGroup Danışmanlık Hizmetleri Logo Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 08-07-2011 #4
Metindeki Shadow değil, Highlight. Yorumdan Tam olarak Bişi anLamadım ama Yinede Teşekkürler VisionGroup Danışmanlık Hizmetleri Logo Tasarımı
Higlight kaldır renkleri pastelleştir ondan sonra beni daha iyi anlıcaksın VisionGroup Danışmanlık Hizmetleri Logo Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
ardaazmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ardaazmus

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 10-07-2011 #5
Gayet Amacını anlatan güzel bir logo ama - Vision daki Gradienti kaldırırsan matbaa kısmındaki sorunları ortadan kaldırırsın bir de Danışmanlık Hizmetleri ni Yukarıda kullandığın yazı fontunun incesi ile yazarsan daha uygun olur gibime geldi.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
erdem aki, greeneyes, group, logo, vision