vista home versiyonuna nasıl font yükleriz arkadaşlar ??

Yazılım Rehberi - vista home versiyonuna nasıl font yükleriz arkadaşlar ?? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar kopyala yapıştır tarzında bi sorun oluo fontlar kayboluo install ını bulamadım vistaya yabancıyız :S windows un altında font klosörüne attığım hallde silnmiş gözüküyor lar yardımcı olursanız sevinirim ...

mehmetkorum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetkorum

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kopyala yapıştır tarzında bi sorun oluo fontlar kayboluo install ını bulamadım vistaya yabancıyız :S windows un altında font klosörüne attığım hallde silnmiş gözüküyor lar
yardımcı olursanız sevinirim .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 16-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
attrib -r -s c:\windows\fonts
komutunu çalıştır.
Başat düğmesinde ara kısmına yazıp enter diyebilirisin...

Şimdi copy paste ederek font yüklemeyi dene.. Büyük ihtimalle sıkıntı kalkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
mehmetkorum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetkorum

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-05-2009 #3
walla arkadaşım denedim şimdide vistaya hiç bir fontum uyum sağlamadı bu fontları kabul etmedi 13.000 fontan 100 tane fln aldı neden oluo bu yhaaa :s syıracam kafayı
Bu mesajdan alıntı yap