Vista tabanlı Longhorn Reloaded

Yazılım Rehberi - Vista tabanlı Longhorn Reloaded ...

Alt 25-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft'tan bağımsız olan bir grup tarafından geliştirilen Vista tabanlı Longhorn Reloaded, Microsoft'un nahoş tepkisi ile karşılaştı. Şimdi ne olacak?

Bu çabayı gösteren grubun amacı Vista'da önceden var olması planlanan ancak sonradan çıkarılan özellikleri kullanabilmek. Longhorn Reloaded (LR), Windows'un 6.0.4074 sürümü üzerine inşa edilmiş. Yaptıkları iş yasal değil, çünkü Microsoft'un yayınladığı kodları değiştirmek suç.

Microsoft bu girişime kayıtsız kalmadı ve geliştiricilere çalışmayı bırakmaları yönünde bir "rica"da bulundu. LR takımı da Microsoft'u sevdiklerinden olmasa da, çeşitli nedenlerden ötürü girişimi sonlandırmaya karar verdiler.

LR henüz tamamlanmamıştı ve M1 kodlu test sürümü yayınlanmıştı. Şu an için projenin sitesindeki indirme bağlantısı çalışmıyor. Ancak denemek isteyen gözü kara, cengaver bilgisayar kullanıcıları Torrent yoluyla Longhorn Reloaded'in yarım kalmış halini edinebilir, ki tavsiye edilmez.

alıntıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tumer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tumer

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Torrent yoluyla değil de diğer yollardan indirdim. 700 megabaytın üzerinde . CD ye iso formatında yazdırdım. Sonra kuruluma geçtim. Fakat hatalı bir sürüm kurulumu tamamlayamıyor. ve kurulmadı sonuçta. Kesinlikle boşyere indirmeyiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
longhorn reloaded