vistada corel neden kitleniyor?

Corel Draw - vistada corel neden kitleniyor? ...

aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar benim bi sorunum var benim bilgisayarımın sistemi vista ama corel draw X3 programını kullanamıyorum program yüklenio ama menülerin hiç biri açılmıyor. yani kendi kendine kitleniyor bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Büyük ihtimalle vistadan dolayı diyorum ama bir de bunu dene
http://www.grafikerler.net/coreli-da...rim-t7361.html vistada corel neden kitleniyor?
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 21-12-2007 #3
mrb arkadaşlar benim bi sorunum var benim bilgisayarımın sistemi vista ama corel draw X3 programını kullanamıyorum program yüklenio ama menülerin hiç biri açılmıyor. yani kendi kendine kitleniyor bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler...
corel in kısa yoluna sağtıkla ozellikler deyip urada uyumluluk kipini göreceksin. ordan XP yi seç. sanırım düzelecektir.

bende çalışıyor ama hi bunu yapmadan kilitlenme olmuyor.

belkı sana faydası olur.

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 22-12-2007 #4
tşkler ilgilendiğiniz için fakat coreli sağ tıklayıp özellikler dediğimde uyumluluk die bir şey çıkmıo...vistada corel neden kitleniyor?
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2007 #5
tşkler ilgilendiğiniz için fakat coreli sağ tıklayıp özellikler dediğimde uyumluluk die bir şey çıkmıo...vistada corel neden kitleniyor?
http://www.grafikerler.net/coreli-da...rim-t7361.html
burayı denedinizmi??vistada corel neden kitleniyor?:
Bu mesajdan alıntı yap

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 22-12-2007 #6
benim pc vista olduğundan böyle bi bölümde yok vallavistada corel neden kitleniyor?
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2007 #7
Ya şimdi herşey çok farklı vistanın guvenlık sıstemı daha fazla gelısmıs xpnın daha az... bunu yapma nedenı birsürü şey olabilir lisans sorun olabılır activation soun olabilir crack yanı...Sonra vistanında çeşitleri var Ultimate gibi - ben xp ve vista kullanıyorum 2sindede bi sorun yok yukledıgın yerden deılde başka bi yerden yuklemeyı deneyebılırısınız Tr yama varsa bu bıle sebep olabilir bilmeden yardımcı olamam bunları denemeniz lazım vistada corel neden kitleniyor?vistada corel neden kitleniyor?vistada corel neden kitleniyor? kesın bunlardan bı sorun vardır yoksa bende yuklu bı sorun yoq o kdr... kasma olabiliyo oda xpde çalışılmıs bı dosyayı vıstada açınca ve eskı sürüm kullandıgınız için donmalar beklemeler olabilir...
Bu mesajdan alıntı yap

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 28-12-2007 #8
aldığım pc de orjinal vista yüklüydü ben hiç dokunmadım peki bişey sorucam başka bir hesap açıp pc de onun sitemini xp yükleyebilir miyim yani hem vista hem Xp işletim sistemi olabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
remkar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

remkar

Yrd. Grafiker / Artvin

Alt 28-03-2009 #9
arkadaşlar bu sorun kullanıcı hesaplarında kaynaklanıyor denetim masasından KULLANICI HESABI DENETİMİ'Nİ AÇ VEYA KAPAT Sekmesine tıklayın karşınıza BİLGİSAYARINIZI KORUMAYA YARDIMCI OLMASI İÇİN KULLANICI HESABI DENETİMİ'Nİ (UAC) KULLAN bölümündeki kutucuk üzerindeki işareti kaldırın ve bilgisayar yeniden başlatılsın bu kadar basit......:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
vuralis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vuralis(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2009 #10
hem xp hem vista kulanabilirsin pc de ama cok kasar coreldrawx4 kulan ben kulanıyorum hicbir sorun cıkmıyor x3 icinde sp1 var vista yaması ama orjinal oması gerekli corelin sp i yüklemen icin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
vistada corel kitleniyor