visual basicle müşteri takip programı

Visual basic , Delphi , C , C++ - visual basicle müşteri takip programı Sponsorlu Bağlantılar okul projem hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim:angel: kimseden programın tamamını istemiyorum bana fikir verebilir kodlarımda yardımcı olabilirsiniz şimdiden hepiminizden Allah razı olsun:sleepy: bir işletmenin müşteri takip programını yapacağım. ...

madame.naz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madame.naz

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 19-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

okul projem hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim:angel: kimseden programın tamamını istemiyorum bana fikir verebilir kodlarımda yardımcı olabilirsiniz şimdiden hepiminizden Allah razı olsun:sleepy:

bir işletmenin müşteri takip programını yapacağım. program iki temel kısımdan oluşacak:
1.kısım: stok takip kısmı olacak, elde ne kadar mal ve hangi müşteri ne zaman ne kadar mal almış bilinecek. yeni mal geldiğinde girilebilecek ama çıkışı sadece satış ile olacak.müşteri bilgileri ayrı yerde tutulacak.
2.kısım ayrıca bir demirbaş takip kısmı olacak sistemde hangi demirbaşlar var kimin üstünde kayıtlı ve hangi tarihte ona zimmet edilmiş bilinecek. zimmet ekleme ve çıkarma sadece admin yetkisinde olacak. yani ekleme ve çıkarma kısmında şifre olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bitamig isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bitamig

Hiç Biri / Manisa

Alt 22-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
VB bilgin ne kadar bu konuda bi bilgi verirsen eger,
"kimseden programın tamamını istemiyorum bana fikir verebilir kodlarımda yardımcı olabilirsiniz " demişsin.Kodlama da hangi noktadasın, veritabanına kayıt ekle,çıkar,sil kontrol et,listele,datagridlere hakimmisin bu gibi temel bilgilerin varmı yoksa ilk aşamada temel mantığını kavrayarakmı bunu yapmak istiyorsun bunun dışında hangi veritabanını kullanmayı düşünüyorsun.Yazdığın bişeyler varmı.Yada yazarken takıldığın.Kod örneğin varsa paylaş bizde senin ne durumda olduğunu görelim de ona göre yardım edelim.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-12-2008 #3
o programın kodları elinizde var mı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-12-2008 #4
Arkadaş bu programın kodlarını kimseden bulamazsın parça parça kodların hataları için yardımcı olunurda tüm bir programın kodları için zaten bu programlar ticari amaçla satılıyorlar sana tüm kodlar niye verilsin ki. Hangi dille yapacaksan ki onun hakkında internette dökümanlar mevcut ama bu kadarda hazıra alışmayın ya . Tüm programın kodları nı veren varsa bende yazayım hatta arkadaşlar programı yapsın versinler bana makbule geçer visual basicle müşteri takip programı
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-12-2008 #5
bana ulaşabilirsen sana kodların çoğunda yardımcı olabilirim buna benzer bi program yapmıştım hala elimde..daha yeniyim sitede ..
Bu mesajdan alıntı yap
ilhanveral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilhanveral

Öğrenci

Alt 11-02-2009 #6
programı sıteye eklersen maname.naz arkadasımıza yardımcı olmus olursun bence e_okyanus
Bu mesajdan alıntı yap
h6soft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h6soft

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 28-07-2010 #7
Google'a bir göz atınız. Takıldığınız yerde buraya yazın, yardım edebilirim.

visual basic müşteri takip programı - Google'da Ara
Bu mesajdan alıntı yap
ßy_AyDoS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ßy_AyDoS(24)

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 04-10-2013 #8
Benimde müşteri takip muhasebe tutumu gibi bir program yapmıştım Vb dilinde ancak kod dökümü çok karışık
Bu mesajdan alıntı yap
cm1987 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cm1987

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2015 #9
internette bu konuda sayıca fazla kaynak var arastırırsanız ögrenebılırsınız ıyı calısmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
basicle, musteri, programi, takip, visual