Visual Studio Setup Projesi

Visual basic , Delphi , C , C++ - Visual Studio Setup Projesi Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar yapmış olduğum projeyi tamamladıktan sonra setup'a çevirdim. Fakat kurulumdan sonra programı açınca norton SONAR VİRÜSÜ olarak buldu ve programımı açtırmadı. Daha doğrusu açtığım gibi kapanıyor program. Ne ...

kartalkolcuoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kartalkolcuoglu

Webmaster / Adana

Alt 29-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yapmış olduğum projeyi tamamladıktan sonra setup'a çevirdim. Fakat kurulumdan sonra programı açınca norton SONAR VİRÜSÜ olarak buldu ve programımı açtırmadı. Daha doğrusu açtığım gibi kapanıyor program. Ne gibi bir yol izlemem lazım ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aliasikar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliasikar

Webmaster / Gaziantep

Alt 22-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
virüs programı kodlamış olmayasın Visual Studio Setup Projesi
Bu mesajdan alıntı yap
cm1987 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cm1987

Grafiker / İstanbul

setup sorunu

Alt 26-11-2015 #3
Arkadaşlar yapmış olduğum projeyi tamamladıktan sonra setup'a çevirdim. Fakat kurulumdan sonra programı açınca norton SONAR VİRÜSÜ olarak buldu ve programımı açtırmadı. Daha doğrusu açtığım gibi kapanıyor program. Ne gibi bir yol izlemem lazım ?
vırus programın acılamsını engellemez muhtemelen setupında sorun var ac kapanmaması ıcın elinde setupın olusturulmamıs halı varsa onu tekrar setup et
Bu mesajdan alıntı yap