Visualizer Magazine /Görsel Sanatlar ve Kültür Dergisi

Dijital Sanat - Visualizer Magazine /Görsel Sanatlar ve Kültür Dergisi Sponsorlu Bağlantılar Visualizer Magazine | Visual Arts & Culture Magazine | Görsel Sanatlar ve Kültür Dergisi. Yerli ve yabancı birçok sanatçının çalışmalarının yer aldığı derginin 1. sayısı çıktı.İçerisinde çok iyi ...

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 03-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Visualizer Magazine | Visual Arts & Culture Magazine | Görsel Sanatlar ve Kültür Dergisi.

Yerli ve yabancı birçok sanatçının çalışmalarının yer aldığı derginin 1. sayısı çıktı.İçerisinde çok iyi çalışmalardan oluşan portfolyoların yanı sıra tanıdık isimlerle röportajlarda var.

Ayrıca benimde 2 adet Tipografi çalışmama yer verdiler.Huzurlarınızda Visualizer Magazine ekibine teşekkür ediyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Harika bunlar yaVisualizer Magazine /Görsel Sanatlar ve Kültür Dergisi. Hayranlık ve şaşkınlıkla inceliyorum çalışmaları. O iki tane tipografiyi burada paylaşmamışsınız (ya da ben mi görmedim acaba?), koymayı düşünüyor musunuz?

Çok teşekkür ediyorum bu güzel paylaşıma.Visualizer Magazine /Görsel Sanatlar ve Kültür Dergisi
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2010 #3
Hocam inan senin adına çok sevindim. Üretken insan için çalışmalarının daha fazla kitleye ulaşması kadar haz veren birşeyin olmadığını bilenlerdenim. Bu nedenle seni yürekten tebrik ediyor, devamını dört gözle bekliyorum. Visualizer Magazine /Görsel Sanatlar ve Kültür Dergisi Hayırlısı olur inşallah.
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2010 #4
Azmin zaferi bu olsa gerek Visualizer Magazine /Görsel Sanatlar ve Kültür Dergisi Kutlarım inan...
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-04-2010 #5
Başarılarınızın devamını diliyorum. Muhteşem Visualizer Magazine /Görsel Sanatlar ve Kültür Dergisi
Bu mesajdan alıntı yap
samavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samavi

Grafiker / Antalya

selam

Alt 06-05-2010 #6
exe uzantılı oldugu için ben açamadım maalesef insallah mac sistemi içinde uyumlu yapılır. Bak magazin veya Root da olduğu gibi. Maalesef kendimi su an içerdeki mutfaktan enfes güzel kokuları gelen ama göremediğim yemeği bekleyen bir kedi gibi hayal ediyorum :tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap
izge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izge

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 10-08-2010 #7
eee kediler de uzanır bi şekildeSAMAVİ bey...

grafikerlik zor zanaat,es kelam..hak veriyorum..

size ii mutfak sohbetleri...bana da ii MUTFAK sohbetleri!!!
Bu mesajdan alıntı yap