Vitascene-Efek Sorunu

Edius - Vitascene-Efek Sorunu Sponsorlu Bağlantılar iyi günler arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve çok faydalı bilgiler edindim paylaşımlar ve fedakarca yapılan paylaşımlar için teşekkür ederim emeginize sağlık.... form a katıldığımdan bu yana sürekli takip ...

Vitascene-Efek Sorunu
mrt.a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrt.a

Fotoğrafçı / İstanbul

Vitascene-Efek Sorunu

Alt 17-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve çok faydalı bilgiler edindim paylaşımlar ve fedakarca yapılan paylaşımlar için teşekkür ederim emeginize sağlık....

form a katıldığımdan bu yana sürekli takip ettim kendi çapımda birşeyler yapmaya çalıştım ancak şu anda halledemedigim bir sorunum var Vitascene-Efek programını Edius5 in üzerine yükledim ancak kullanamıyorum çok ağır çalışıyor ve donuyor kilitleniyor hiç bir şekilde kullanamıyorum bunun neyle alakalı olduğu konusunda yardımcı olursanız sevinirim...
şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alpidem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpidem(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kullandığın donanımın özelliklerini de yazarsan daha kolay yardım edilebilir.
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 19-04-2010 #3
% 80 donanımla ilgilidir
Bu mesajdan alıntı yap

mrt.a

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 19-04-2010 #4
intel i7 2.67 işlemci
HD-4650 ekran kartı
4GB ram
ana özellikleri bunlar bilgisayarımın. 3 haftadır çözemedim ne yaptıysam olmadı Vitascene yi kullanamıyorum
yardımlarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
alpidem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpidem(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2010 #5
Daha düşük boyutlarda önizleme yapmayı dene. Settigns video format altında daha düşük değerleri kullan 400*300 gibi. Bide animation as preview ayarlarını olabildiğince düşük tut. Belki bu şekilde donmalar yaşamazsın.
Bu mesajdan alıntı yap

mrt.a

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-05-2010 #6
ne yaptıysam yok çalışmıyor power ı bile 750w yaptım ama yok çalışmıyor
Bu mesajdan alıntı yap