vitrine cam arkasi en uygun calisma ?

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - vitrine cam arkasi en uygun calisma ? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar yeni kiraladigim magazanin cephesine izin verilmediginden vitrine yani camin arkasina isikli tabela yaptirmak istiyorum ,led olabilir neon olabilir yada baska alternatif ama onemli olan gunduzde camin arkasindan ...

tntrus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tntrus

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 12-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar yeni kiraladigim magazanin cephesine izin verilmediginden vitrine yani camin arkasina isikli tabela yaptirmak istiyorum ,led olabilir neon olabilir yada baska alternatif ama onemli olan gunduzde camin arkasindan canli olarak gorulebilmesi,uzerinde Fotokopi ,kartvizit renkli baski vs gibi yazilar yer alacak onerileriniz nedir ? nasil bir tabela yada urun bakmaliyim simdiden tesekkurler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 12-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selamlar,

Cam yansıma yaptığından içeriden folyo tarzı bir şey yapıştıramazsınız, görünürlüğü düşer. İçeriden en uygun ürün LED animasyonlu bir tabeladır. Gündüzde kendini belli eder.
Bu mesajdan alıntı yap
asiprensasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asiprensasi

Grafiker / Ankara

Alt 13-09-2012 #3
LED DISPLAY tabela en uygunu olacaktır iç mekan olduğundan hava şartlarından etkilenmeyeceğinden süper bi çalışma olur ve dilediğiniz gibi bilgisayar ortamında proğramlayıp ger istediğinizde yazıları değiştirebilirsiniz ÇOK DİKKAT ÇEKİCİ ve yerinde olur diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap

tntrus

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 13-09-2012 #4
LED DISPLAY tabela en uygunu olacaktır iç mekan olduğundan hava şartlarından etkilenmeyeceğinden süper bi çalışma olur ve dilediğiniz gibi bilgisayar ortamında proğramlayıp ger istediğinizde yazıları değiştirebilirsiniz ÇOK DİKKAT ÇEKİCİ ve yerinde olur diye düşünüyorum
tesekkurler ornek fotograf varmi ?
Bu mesajdan alıntı yap

tntrus

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 13-09-2012 #5
tesekkurler acaba ornek calisma varmi bakabilecegim
Bu mesajdan alıntı yap
asiprensasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asiprensasi

Grafiker / Ankara

Alt 17-09-2012 #6
kardeş şu an kendi firmamızın ön cephesinde kullanılmak üzere bir adet atelyemizde mevcut fakat nasıl yüklerim nasıl gösteririm konusunda pek tecrübeli değilim fakat googlede led dıplay kayan yazı yazıp aratırsan fikir oluşmasında yardımcı olacak görseller ve videolar çıkıyor
Bu mesajdan alıntı yap