Viva Life Dergi Kapağı

Deneme Çalışmalar - Viva Life Dergi Kapağı ...

Viva Life Dergi Kapağı
tamayajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tamayajans

Grafiker / Antalya

Viva Life Dergi Kapağı

Alt 13-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok kısa zamanda yayına geçecek olan dergimiz. Logo, Kapak ve isim hakkında değerli yorumlarınız bekliyorum.Viva Life Dergi Kapağı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 13-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Derginin adını herkesin doğru algılaması mümkün değil.. Ben bile internet sietesini okuyunca anladım.
Bu mesajdan alıntı yap
DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 13-11-2009 #3
Kendi adima dergi ismini algilamak konusunda bir sıkıntı yasamadim.. Fakat ust tarafta henuz anlam veremedigim bir bosluk var sanki ..

Genel olarak goze hos gelen bir tasarim bana gore...

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-11-2009 #4
Ana kapak için bazı font ve renk seçimleriniz yanlış. Logoda kullandığınızı diğer uygulamalarda kullanmayınız. Ki logonuzun kalitesi düşmesin. Yaldızlı pantone baskılarla albenisi olabilir ama siz yeni bir dergi olmanıza rağmen sanki 15. sayınızı yapamış gibi düz bir çalışma olmuş..Biraz heyecan, biraz merhaba artık bizde varız denilebilmeli ilk sayıda...Daha zaman var gibi üzerinde çalışma yapılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 13-11-2009 #5
Karıştığım için bağışlayın ama kendimce şöyle bir şey olabilir mi diye düşündüm.
Bunun dışında kapağı çok beğendim... Foto eğer manavgattansa daha da süper...

Viva Life Dergi Kapağı

Not: Vektörün telif hakkı bana ait değildir.
Bu mesajdan alıntı yap
tamayajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tamayajans

Grafiker / Antalya

Alt 13-11-2009 #6
derginin ismini çok düşündük fakat aklımıza gelen çok sayıda isim tescillenmiş. Manavgat Yaşam, Manavgat Life, gibi isimleri düşünmedik. bunun sebebi Manavgat ismi geçince kalitesiz olduğu izlenimi çıkıyor. buradaki halk bu şekilde algılıyor. İsmi biraz anlaşılmaz, biraz zor farkedilen ve Ulusal bir dergi imajı verirsek vatandaşın daha farklı bir gözle bakacağını düşündük. yorumlarınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-11-2009 #7
Tarzan bence sizinki de A gibi duruyor. Hoş ben böyle müdahalelere tepkili olabilirim, önyargılı da olabilirim bundan ötürü. tamay bence sadece i harfinin kuyruğu gitse hem bütnlük bozulmayacak sanki hem de i olduğu vurgulanacak. Değişik denemeler olmalı bunun için; başlıklarınız için düz bir karakter öneririm. İyi çaılışmalar, ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 13-11-2009 #8
Yazı karakterlerinde her birini ayrı kullanman pek hoş olmamış. Dergi konularında kapaktaki başlıklar gayet okunabilir ve çarpıcı olmalı.Ya da başlık başka alt konu başka olmalı ama standart olmalı her konuda Noktalama işaretlerinde ve bazı kelimelerde yanlışlıklar var. cümbüs cümbüş olmalı. Başkanlı Ona Değil Başkanlı"k" "O'na" vb.
Bu mesajdan alıntı yap
MRT07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MRT07

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Manavgat life dergisi

Alt 17-02-2010 #9
derginin ismini çok düşündük fakat aklımıza gelen çok sayıda isim tescillenmiş. Manavgat Yaşam, Manavgat Life, gibi isimleri düşünmedik. bunun sebebi Manavgat ismi geçince kalitesiz olduğu izlenimi çıkıyor. buradaki halk bu şekilde algılıyor. İsmi biraz anlaşılmaz, biraz zor farkedilen ve Ulusal bir dergi imajı verirsek vatandaşın daha farklı bir gözle bakacağını düşündük. yorumlarınız için teşekkürler
manavgat'ta başka dergi olduğunu bilmemeniz çok üzdü beni.Özellikle kapakta yer alması manavagtın ilk ve tek dergisi diye yazması çok şaşırttı.Bilmiyorum siz nerede yaşıyorsunuz ama manavgatın zaten MANAVGAT LİFE adında bir dergisi var hemde 15 haziran 2009 sayısı ile ilk yayınına başlamış....
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2010 #10
Kullanmayı düşündüğünüz fontlar arasında kararsız kalmış ve hiçbirine haksızlık etmeyip hepsini de kullanayım demişsiniz gibi geldi bana. Dikkat dağıtıcı bir çalışma olmuş.
Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları