Vodafone bayii iç dizayn

Afiş Tasarımı - Vodafone bayii iç dizayn ...

Vodafone bayii iç dizayn
dildare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dildare

Grafiker / Ankara

Vodafone bayii iç dizayn

Alt 12-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bi vodafone bayine işletme içine bazı vodafone la ilgili görseller yapmak istiyoruz ama ne tür resimler kullanılıyo nası bişeyler yapsak kurumsalın dışına çıkmadan sizlerden bu konuya ait bilgiler yada yardımcı olabilcek yüksek çözünürlükte resimlerle bana yardımcı olabilcek arkadşlara şimdiden teşekkür ediyorum ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu talebinizi vodafone merkezine veya bayisine bizzat iletmeniz gerekmektedir. Kurumsal bir çalışma olacağından dolayı, Ankara'da, İzmir'de İstanbul'da ve aklınıza gelen tüm kentlerdeki irili ufaklı tüm bayilerde aynı çalışmalar uygulanmaktadır. Aykırı ve konsep dışı çalışmayı kafanıza göre yapamazsınız. Bayi kapatmaya kadar giden kurumsal sözleşme bulunmaktadır.
Bu mesajdan alıntı yap

dildare

Grafiker / Ankara

Alt 12-12-2011 #3
ya hani öle abartılı komple bi iç dizayn deil yanlış izah ettim heralde sadece bos bi duvarına bi resim yaptırmak istio müşteri hani o resim neler olabilir gibisinden fikir almak istedim ...
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-12-2011 #4
ya hani öle abartılı komple bi iç dizayn deil yanlış izah ettim heralde sadece bos bi duvarına bi resim yaptırmak istio müşteri hani o resim neler olabilir gibisinden fikir almak istedim ...
Vodafone bayii iç dizayn Müşterinize ne istediğini sorsanız en azından doğru yönde bir çalışma yapar, vakit harcamazsınız Vodafone bayii iç dizayn Çünkü sizin aklınızdakiyle onun aklındakiler arasında dağlar vardır. Siz görsel müşteriniz ticari düşünüyor.
Bu mesajdan alıntı yap

dildare

Grafiker / Ankara

Alt 12-12-2011 #5
Vodafone bayii iç dizayn ya sordum tabi de sizinde işin içinde olduğunuz için engin bilgilerinizden faydalanmakta yarar var diye düşündüm Vodafone bayii iç dizayn
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-12-2011 #6
Vodafone bayii iç dizayn ya sordum tabi de sizinde işin içinde olduğunuz için engin bilgilerinizden faydalanmakta yarar var diye düşündüm Vodafone bayii iç dizayn
Ben bir tasarımcı olarak özgün bir çalışma kullanmak taraftarıyım. Kurumsallığı bozmadan farklı konsept çalışmaları yaparım.

Siz kurumsallığı ön planda tutarak, vurucu slogan, ufak görsel, kurumsal renk kullanırsınız.

Müşteriniz bir görsel, bir yazı ve tarifeleri ekleyelim yeter der.

Başka bir arkadaşa sorduğunuzda, düz zemin kurumsal renk, ufak içerik vurucu ifade de bir görsel der..

Müşterinize sorunVodafone bayii iç dizayn
Bu mesajdan alıntı yap