Volkswagen Golf GT

İllüstrasyon Çalışmaları - Volkswagen Golf GT Sponsorlu Bağlantılar Volkswagen Golf GT Geçmiş zaman olur ki; Bu benim Adobe illustrator'u öğrenmeye başladığımda henüz bir haftalık öğrenci iken yaptığım ilk arabam.. ilk göz ağrım Henüz ne mesh tool ...

Volkswagen Golf GT
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Volkswagen Golf GT

Alt 12-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Volkswagen Golf GT

Geçmiş zaman olur ki;

Bu benim Adobe illustrator'u öğrenmeye başladığımda henüz bir haftalık öğrenci iken yaptığım ilk arabam.. ilk göz ağrım Volkswagen Golf GT Henüz ne mesh tool ne de diğer birçok özellikten haberim yoktu.. Çalışma tamamen düz renk ve tek geçişli gradientler ile hazırlanmış bir çalışma.. Camları ve farları Blend tool ile yapmaya çalışmıştım Volkswagen Golf GT
Üzerinde de şüphesiz çok sayıda görsel kusur ve hata var.. Ama onun için tam 22 saat uğraşmıştım gözümü kırpmadan ve bitirince.. Allah'ım bunu ben mi yaptımm... deyip sevinçten havalara uçmuştum Volkswagen Golf GT Karşısına geçip dakikalarca baktım ona.. Şüphesiz öğretmenlerim tarafından da çalışma yoğun bir ilgi ve şaşkınlıkla karşılanmıştı.. Kimse 1 haftalık öğrenciden böyle bir çalışma beklemiyordu.. Volkswagen Golf GT

Volkswagen Golf GT

Insan her yaptığı çalışmada biraz daha yol katediyor ve eskiye dönüp baktığında biraz daha ilerlediğini görüyor. Ama ne olursa olsun.. ilk'ler hiçbir zaman unutulmaz.. Ben de bu Golf'ümü unutmuyorum ve çok seviyorum.. O benim için paha biçilmez.. Volkswagen Golf GT

Bu da tam bir aylık öğrenci olduğumda ilk Golf'ümün üzerinden geçip bazı düzeltmeler yaptığım bir versiyonu.. Mesh'i ilk kullanmaya başladığımız zamanlar üzerinde bazı mesh uygulamaları yaparak görünümünü biraz daha gerçekçi yapmaya çalışmıştım.

Volkswagen Golf GT

Ve son olarak.. Her ne kadar yapılmış bir çalışmanın üzerinden geçerek onu süper hale getiremesem de o zamanlar var olan mevcut Illustrator bilgimle olabilecek maksimum kaliteye ulaştırmaya çalıştığım son versiyonu.. Mesh tool'un çalışma üzerinde gerçekçiliği artırıcı etki oluşturduğu şüphesiz.

Volkswagen Golf GT

Illustrator bilgimin henüz emekleme döneminde yaptığım çalışmam olduğu için o bir bebek Volkswagen Golf GT Ben de onu sizinle tanıştırmak istedim Volkswagen Golf GT .. Umarım beğenirsiniz..

Saygılarımla..

Volkswagen Golf GT
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kycdizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kycdizayn

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 12-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İllustrator'de ilerlemeniz hele 1 haftalık öğrenciyken bir golf çizmeniz takdîre şayan.22 saat kırpmadığınız o gözlerinize ve ellerinize sağlık Volkswagen Golf GT
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 12-06-2009 #3
Gerçekten 1 haftalık program bilgisiyle çok iyi bir iş çıkarmışsınız ortaya.
Tabiki hatalar var eksikler var. Ama ilkler güzeldir. Elinze sağlık Volkswagen Golf GT
Bu mesajdan alıntı yap

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2009 #4
İllustrator'de ilerlemeniz hele 1 haftalık öğrenciyken bir golf çizmeniz takdîre şayan.22 saat kırpmadığınız o gözlerinize ve ellerinize sağlık Volkswagen Golf GT
Gerçekten 1 haftalık program bilgisiyle çok iyi bir iş çıkarmışsınız ortaya.
Tabiki hatalar var eksikler var. Ama ilkler güzeldir. Elinze sağlık Volkswagen Golf GT
Teşekkür ederim.. Volkswagen Golf GT
Bu mesajdan alıntı yap
akrmtch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 13-06-2009 #5
daha ne olsun çok güzel. emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2009 #6
daha ne olsun çok güzel. emeğinize sağlık.
Teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
İnsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

İnsan

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2010 #7
Tebrik ederim Çok güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
risenwing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

risenwing

Öğrenci (Diğer) / Hatay

Alt 18-02-2010 #8
Vayy.. Emeğine, gözlerine sağlık arkadaşım.
Bu mesajdan alıntı yap
AhmetKUL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AhmetKUL

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2010 #9
renklerı meshle yumusatabılırdın bence ayrıca hatlarıda bıraz yumusatabılırdın cok sert olmuslar
Bu mesajdan alıntı yap
dorule isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dorule

Grafiker / Sakarya

Alt 01-03-2010 #10
emeğine sağlık,çok başarılı 1 hafta için
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları