Vray render Ayarları

3D Studio Max - Vray render Ayarları ...

Vray render Ayarları
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Vray render Ayarları

Alt 16-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Vray render Ayarları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

derux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derux(34)

Grafiker / Çorum

Alt 16-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu ayarlar ne etkisi veriyor objeye?
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #3
gerçeklik etkisi
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 16-12-2009 #4
Muhtemelen bu sizin daha önceden aldığınız bir render ayarı, yalnız render ayarları, ne tür bir modelleme yapıldığına,iç ve dış mekan kullanımına, yerleştirilen ışığığa, nasıl bir etki yakalanmak istenildiğine ve bunun gibi birçok nedene göre değişebilir.
Bu verdiğiniz render ayarları sizin aldığınız rendera göre iyi sonuç verebilir ama her modelde aynı sonucu verecek diye bir şart yoktur. Onun için sabit bir render ayarı olabileceğine katılmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #5
Muhtemelen bu sizin daha önceden aldığınız bir render ayarı, yalnız render ayarları, ne tür bir modelleme yapıldığına,iç ve dış mekan kullanımına, yerleştirilen ışığığa, nasıl bir etki yakalanmak istenildiğine ve bunun gibi birçok nedene göre değişebilir.
Bu verdiğiniz render ayarları sizin aldığınız rendera göre iyi sonuç verebilir ama her modelde aynı sonucu verecek diye bir şart yoktur. Onun için sabit bir render ayarı olabileceğine katılmıyorum.
Vray render Ayarları yni başlayanlar için çok faydalı bir render ayarı sizde denemelisiniz bence, denedikten sonra ynıldığınızı görüceğinizi düşünüyorum, tabiki bu bir taslak render, iç mekanlar için geçerli, insa kendisini zamanla geliştirmeli, kendi ayarlarını yapmalı, malesef bu 3D yi yeni kullanmaya başlayanların böyle bir durumu olmadığını biliyorum, kendilerine hm bir klavuz hemde yaprıkları işin görselliğini tavan yaptıracak kadar değerli ayarların n kadar önemli olduğunu fark edicekler, daha sonra render ayarlarında küçük değişiklikler yaparak, kendi ayarlarını geliştiricekler, burda yazılan ayarları herkez kullanmak zorunda değildir, faydası var zararı yok, her render ayarı aynı sonucu vermez ama yeni kullanıcılar için aynı tatmini sağlar
Bu mesajdan alıntı yap
ramazan12345 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazan12345(27)

Grafiker / Adana

Alt 17-12-2009 #6
Vray render Ayarları yni başlayanlar için çok faydalı bir render ayarı sizde denemelisiniz bence, denedikten sonra ynıldığınızı görüceğinizi düşünüyorum, tabiki bu bir taslak render, iç mekanlar için geçerli, insa kendisini zamanla geliştirmeli, kendi ayarlarını yapmalı, malesef bu 3D yi yeni kullanmaya başlayanların böyle bir durumu olmadığını biliyorum, kendilerine hm bir klavuz hemde yaprıkları işin görselliğini tavan yaptıracak kadar değerli ayarların n kadar önemli olduğunu fark edicekler, daha sonra render ayarlarında küçük değişiklikler yaparak, kendi ayarlarını geliştiricekler, burda yazılan ayarları herkez kullanmak zorunda değildir, faydası var zararı yok, her render ayarı aynı sonucu vermez ama yeni kullanıcılar için aynı tatmini sağlar
yürü be adamım kim tutar seniVray render Ayarları
paylaşım için teşekkürlerVray render Ayarları
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 17-12-2009 #7
yürü be adamım kim tutar seniVray render Ayarları
paylaşım için teşekkürlerVray render Ayarları
saol Vray render Ayarları ramazan Vray render Ayarları1: yürüyorum Vray render Ayarları rica ederim paylaşmak zevk, iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
darkpicture isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkpicture

Grafiker / İstanbul

Alt 05-10-2010 #8
gökhan dostum. ilk önce paylaşım için teşekkür ediyorumm ancaaakkkk. yeni başlıyan arkadaşlara faydalı olacagını söylemişssin ama ben bir türlü bu sneın yazdığın menüyü bulamadım. halbukide yeni başlayan biriyim. sende yeni başlayanlar için demişsin ama bu işte bir yanlış var anlıyorsunnnn?
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 06-10-2010 #9
Gökhanın eklediği V-rayin yanılmıyorsam eski versiyonlarından birisi ufak değişiklerle güncelleniyor V-ray ayarlar vardır dikkatli incelersen görebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
MuratCelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuratCelik

Generalist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-10-2010 #10
Gokhan arkadasima oncelikle paylasimi icin tesekkur ediyorum.yeni baslayan arkadaslar icin faydali bir paylasim.en azindan vermis oldugu ayarlar uzerinde degisiklikler yaparak neyin ne ise yaradigini ogrenebilecekleri guzel bir ayar olmus.Herkese iyi calismalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
3ds max render, render ayarı yeni, yeni başlayan render, yeni render ayarı