Vurun Türkçe'ye!!!

İlginç Videolar - Vurun Türkçe'ye!!! Sponsorlu Bağlantılar...

Vurun Türkçe'ye!!!

Vurun Türkçe'ye!!!

Alt 17-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 18-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
amac anlamsız komedi olagan üsti............
Bu mesajdan alıntı yap
matri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matri(47)

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 13-12-2007 #3
bence aglama zamani
Bu mesajdan alıntı yap
moonlight34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moonlight34(49)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-12-2007 #4
Gülsek de ağlasak da fayda yok.

Bir ülkeyi ele geçirmek dilini yoketmekle başlar. Yapılacak tek şey savaşmak, Türkçe'yi kullanmak ve kullanmayanları uyarmak.
Bu mesajdan alıntı yap
senol_g isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senol_g

Grafiker / Çanakkale

Alt 06-03-2008 #5
Bu gerçekten de TRT'de mi yayınlanmış?... İnanamıyorum.... Komik ki ne komik... İnterneti ilk günden beri kullanıyorum. İnternet dili diye bir dil oluşmuş olabilir ve bunu ben de kullanıyorum ama Türkçe kullanımımda hiç bir sorun yaratmadı. Şimdi verdikleri eğitim ne ki yetiştirdikleri insanlardan Türkçe konusunda bir şeyler istiyorlar.... Eğitim şaaaaaaarrrt ki ne şart... Altyapı sağlam olsun yeter.. Böyle komik anlatımlarla mı düzelecek? Vaaaah benim TRT'me vah... Kimlerin elinde.. YAZIK!
Bu mesajdan alıntı yap
aşikar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aşikar

Grafiker / Kayseri

Alt 09-04-2008 #6
bnce güzel ama sonu şaçma
Bu mesajdan alıntı yap
GamsIzVeZir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GamsIzVeZir

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-07-2008 #7
Video nun TRT tarafindan hazirlanmadigi belli. Ama her kim hazirladiysa eline emegine saglik. Videoda kahvedeki genclerin muhabbeti bugun kafelerdeki genclerin konusmalariyla ayni.

Ben baya begendim. Emek verilmis. Seslendirme yapanlar profosyonel.

Turkceye yerlesmis en guclu virus "ya" dir. Ozellikle bayanlar cok kullaniyor. Tam bir virus. Sonuna eklendigi butun kelimeleri mahvediyor.

Recep Ivedik i izledim. Filimde bir sahnede her cumleden sonra "ya" diyor tam 10 dakikalik bir bolumde 100 e yakin "ya" duyuyorsunuz. Nasil geldi nerden geldi bu "ya".
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmed_ASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmed_ASLAN(30)

Fotoğrafçı / Adıyaman

Alt 25-04-2009 #8
Arkadaşlar
Bu videonun Tamamen TRT ye ait olduğuna Nasıl İnanırsınızz

Videonun orjinal TRT tarafından Hazırlanı TRT de Yayınlanmış Olabilir

Ama Videonun Seslendirilmesi DEĞİŞTİRİLMİŞTİR

Video sesleri ORJİNAL DEĞİLDİR

UYAN TÜRKİYE

Böyle Saçma Şeylere inanmayalım lütfen

VİDEO SESLERİ MONTAJLANARAK ALAYCI BİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİRİLMİŞTİR   !!!!
Bu mesajdan alıntı yap
yagda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yagda

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-05-2009 #9
türcemizden cook kendimizi kurtarsak ,türkce türce diye diye ingilizce program lar kullandigimizi ve bunu da bu sitede anlatiklarimizi unutmayalim ,ayrica programlari bircok ülkelerde kendi dillerinde kulananmilletler var neden bizde onlardan olmuyoruz da sadece konusmaya gelince türkcemizi düzgün konusalim diye herkes birbirimizi kandiriyoruz anlamis degilim .simdi bu yorumlarla türkcemizeee nekadar kurtarici oldunuz sorarim size bizzat bu sorunu ben yasiyorum yani türkün yasadigi zorluklari türkcenin diger dillere karsi ne kadar ezildigini vesaire vesaire konustuklarimizla yaptiklarimiz birbirine uymuyorr . neyse yakindir beni atarlar busiteden barii icimdekileri biraz olsun söyledim hepiniz de kendinize iyi bakin iyii ve güzel konusmalar ama türklügüüzü de unutmayin olurmuu onun icinde biseyler yapin
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 15-05-2009 #10
türcemizden cook kendimizi kurtarsak ,türkce türce diye diye ingilizce program lar kullandigimizi ve bunu da bu sitede anlatiklarimizi unutmayalim ,ayrica programlari bircok ülkelerde kendi dillerinde kulananmilletler var neden bizde onlardan olmuyoruz da sadece konusmaya gelince türkcemizi düzgün konusalim diye herkes birbirimizi kandiriyoruz anlamis degilim .simdi bu yorumlarla türkcemizeee nekadar kurtarici oldunuz sorarim size bizzat bu sorunu ben yasiyorum yani türkün yasadigi zorluklari türkcenin diger dillere karsi ne kadar ezildigini vesaire vesaire konustuklarimizla yaptiklarimiz birbirine uymuyorr . neyse yakindir beni atarlar busiteden barii icimdekileri biraz olsun söyledim hepiniz de kendinize iyi bakin iyii ve güzel konusmalar ama türklügüüzü de unutmayin olurmuu onun icinde biseyler yapin
"türklügüüzü" ...derken unutulmuş bir Türk'lük ve Türkçe ile savunmuşsuz, neyse sağlık olsun..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
turkce, anadil