VW Golf 3DSmax + Vray düzeltildi.

3D Studio Max - VW Golf 3DSmax + Vray düzeltildi. ...

hasankolay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasankolay

Grafiker / İzmir

Alt 05-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok kötü bir render yaptığımın nasıl farkına varamadım.Geçen yorumlar için çok teşekkür ederim.O konuyu düzeltemediğim için yeni konu açtım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 05-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Model Olarak Başarılı Ancak Renderlarınız İçin Aynı Şeyi Söyleyemiyorum V-ray İle Render Edilmiş Olmasına Rağmen İyi Sonuç Alamamışsın.
Bu mesajdan alıntı yap

hasankolay

Grafiker / İzmir

Alt 05-03-2010 #3
Model Olarak Başarılı Ancak Renderlarınız İçin Aynı Şeyi Söyleyemiyorum V-ray İle Render Edilmiş Olmasına Rağmen İyi Sonuç Alamamışsın.
huseyinnss arkadaşım benim renderler seninkinin yanında fıss kalır,haklısın.Zaten yazımın başında da ne kadar kötü olduğunu belirttim.Fakat ben senin şöyle Aleme cihan olacak bir çalışmanı göremedim.Sanırım grafikerlikden çok eleştirmenlik yapıyorsun.
Bu mesajdan alıntı yap
sercan_90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercan_90

Grafiker / Antalya

Alt 05-03-2010 #4
Modellemen başarılı ama biraz daha sıkı çalışmalısın. bende denedim bi zamanlar araba modellemeyi ama bi yerinde sıkılıp hep bıraktım.. şimdi ise max ı baya bıraktım :S.. Işık konusuna gelince yabancı sitelerde dolaş biraz daha iyi sonuçlar elde edeceksin.

Eline Sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 06-03-2010 #5
huseyinnss arkadaşım benim renderler seninkinin yanında fıss kalır,haklısın.Zaten yazımın başında da ne kadar kötü olduğunu belirttim.Fakat ben senin şöyle Aleme cihan olacak bir çalışmanı göremedim.Sanırım grafikerlikden çok eleştirmenlik yapıyorsun.
Hasan Çalışmanı Buraya Koyarak Eleştirilere Açıyorsun Eğerki Eleştirilmek Hoşuna Gitmiyorsa Yaptığın Çalışmayı Buraya Koymamanı Tavsiye Ediyorum Koyuyorsanda Yapılan Eleştirilere Çocuk Gibİ 'Fakat ben senin şöyle Aleme cihan olacak bir çalışmanı göremedim ' Şeklinde Bir Yorum Yazmazsın. Yapılan Eleştirileri Sana Yapılan Haksız Bir Yorum Olarak Görürsen Bu Yazan Kişinin Değil Senin Zararına Olur.
Allah Yolunu Açık Etsin.
Bu mesajdan alıntı yap
splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-03-2010 #6
Vray'e haksızlık etmişsiniz (:
Işık ve hdr olayına iyi çalışmanız lazım.
Bu mesajdan alıntı yap

hasankolay

Grafiker / İzmir

Alt 07-03-2010 #7
Vray'e haksızlık etmişsiniz (:
Işık ve hdr olayına iyi çalışmanız lazım.
Vray'dan ve Autodesk'den özür dilerim arkadaşlar.Herkezden göz zevkinizi bozduğum için özür dilerim.Bu forumda artık bu son mesajımdır.Gitme zamanı...
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 08-03-2010 #8
Vray'dan ve Autodesk'den özür dilerim arkadaşlar.Herkezden göz zevkinizi bozduğum için özür dilerim.Bu forumda artık bu son mesajımdır.Gitme zamanı...
İlk açtığın konuda kötü render aldığını ve eleştriler doğrultusunda bidaha denediğini kendin söylemişsin. İlk konundaki render bu konudaki rendera oranla gerçekden kötü. Eleştirilerin seni doğruya yönelttiğini görmüşsün ama sen bu konudaki eleştirileride dikkate alıp daha ileriye gideceğine direk isyan bayrağını kaldırmışsın.
Bende arkadaşlara katılıyorum, bu modellemeye çok daha kaliteli bir render yakışırdı. Sahneyi boş değilde dolu kullanırsan yansımaların daha gerçekçi olacaktır yada hdr kullanabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap