wacom 4intuos m sorun

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - wacom 4intuos m sorun Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar ben bu tableti ikinci el olarak aldım vede niyetim ilk etapta konu anlatım amaçıydı vede şu an yazı yazmaya çalışıyorum fakat çizgileri tam almıyor yani özellikle ...

wacom 4intuos m sorun
dijitaljoker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dijitaljoker

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

wacom 4intuos m sorun

Alt 23-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar ben bu tableti ikinci el olarak aldım vede niyetim ilk etapta konu anlatım amaçıydı vede şu an yazı yazmaya çalışıyorum fakat çizgileri tam almıyor yani özellikle E büyük olarak denedim vede yan çizgilerden ya 1 ya 2 çizgiyi nokta koyduktan sonra almıyor bu neden olabilir vede ben sürekli yazı yazarcasına soru çözücem böyle bir sorun oluşursa bu cihaz hiç bir işime yaramaz ne diyorsunuz acaba birde şimdilik elimde program olmadığı içijn paintte ancak deneme şansım oldu bunun sebebi program olabilirmi acaba
pc olarakta asus K53s serisi var i5 yani pc de kötü değil diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 24-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Paint programı basınç hassasiyeti desteklememektedir.

Aşağıdaki gibi basınç destekleyen bir programın demosunu kurup deneyebilirsiniz.
Artrage Home

Bu arada daha önce başka marka tablet sürücüsü kurduysanız kaldırınız.

Logitech veya Benzeri çok tuşlu mouse veya özel klavye sürücüsü yüklüyse kaldırmanızda fayda var çakışma yapmış olabilir.

Umarım Yardımcı olmuştur.

UC Logic Türkiye
www.teknobiyotik.com'a sizleride bekliyoruz.
Hediyeli anketler ve özel indirim fırsatları için
TeknoBiyotik | Facebook
Bu mesajdan alıntı yap