Wacom A4 Grafik Tablet arıyorum - İstanbul

İkinci El Pazarı - Wacom A4 Grafik Tablet arıyorum - İstanbul ...

defall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

defall

Webmaster / İstanbul

Alt 25-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wacom A4 Grafik Tablet arıyorum

Marka / Model: Wacom A4

Fiyat: Max. 300

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz MEB, fatih projesi ile okullara akıllı (etkileşimli) tahtalar kurdu.
Ben dersi daha verimli anlatabilmek için grafik tabletin iyi olacağını düşündüm ve araştırma yaptım, buralara kadar geldim sonuç olarak; wacom un iyi olduğunu öğrendim.
Çizim, tasarım yapmayacağım ama almışken iyi bir ürün olmasını istedim.
2. el grafik tabletini satmak isteyen olursa görüşelim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Wacom A4 Grafik Tablet arıyorum - İstanbulWacom A4 Grafik Tablet arıyorum - İstanbulWacom A4 Grafik Tablet arıyorum - İstanbulWacom A4 Grafik Tablet arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap