Wacom Bamboo CTT-460 Sorunu

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Wacom Bamboo CTT-460 Sorunu ...

freezefire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freezefire

Grafiker / Adana

Alt 10-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar ben Wacom Bamboo CTT-460 Touch aldım bunun özelliklerine bakındım filan bunda kalem özelliği yok yani sadece dokunmatik özelliği var herneyse kurulumunu yaptım tableti pc bağladım ortadaki led yanıyor elimi tuşa veya ekrana dokundurunca led biraz daha parlıyor çekince parlaması geçiyor yani herhangi bir sorun yok benim sorunum pc bunu algılamıyor pcde herhangi birşey olmuyor photoshop açıyorum yine birşey yok çözümünü söylermisiniz veya ayarlarını nasıl pc algılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ,

Dediğiniz gibi CTT-460 modeli sadece touchpad özellikli görünüyor
CTH-460 modelinde kalem desteği var.

Almış olduğunuz dokunmatik tabletin bilgisayarınızın işletim sistemine uygun güncel sürücüsünü kurmanız lazım.

Sakın Windows 8-8.1 yada 10 kullanıyorum otomatik gördü diye düşünmeyin .

Çok sayıda parmağınızı aynı anda algılayan bir dokunmatik arabirim olduğundan sürücü şart.

Ayrıca sürücünün laptop kullanıyorsanız dizüstünüzün kendi touchpad yada klavye sürücüsü ile çakışmadığını kontrol etmelisiniz.

Aşağıdaki linkten Bamboo serisinin sürücüsünü indiriniz
Wacom Europe GmbH - Customer Care - Driver

Umarım faydalı olmuştur.

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim
Bu mesajdan alıntı yap
freezefire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freezefire

Grafiker / Adana

Alt 19-09-2015 #3
Merhaba ,

Dediğiniz gibi CTT-460 modeli sadece touchpad özellikli görünüyor
CTH-460 modelinde kalem desteği var.

Almış olduğunuz dokunmatik tabletin bilgisayarınızın işletim sistemine uygun güncel sürücüsünü kurmanız lazım.

Sakın Windows 8-8.1 yada 10 kullanıyorum otomatik gördü diye düşünmeyin .

Çok sayıda parmağınızı aynı anda algılayan bir dokunmatik arabirim olduğundan sürücü şart.

Ayrıca sürücünün laptop kullanıyorsanız dizüstünüzün kendi touchpad yada klavye sürücüsü ile çakışmadığını kontrol etmelisiniz.

Aşağıdaki linkten Bamboo serisinin sürücüsünü indiriniz
Wacom Europe GmbH - Customer Care - Driver

Umarım faydalı olmuştur.

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim
Hocam teşekkürler çok faydalı oldu sayenizde elle kullanıyorum Wacom Bamboo CTT-460 Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ctt-460, grafik tablet, sorun, touch, wacom bamboo