Wacom Bamboo Fun ve Normal arasında ne fark var?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Wacom Bamboo Fun ve Normal arasında ne fark var? ...

EPyLEpSy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EPyLEpSy

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Evde kişisel çalışmalarda kullanmak üzere bir tablet almak istiyorum. Wacom Bamboo'nun modellerini beğendim.. Touch olması çok önemli değil benim için, sadece pen yeterli gibi duruyor. Ancak Fun modelleri kafamı karıştırdı. Normal modeller ile Fun modeller arasında ne farklar var?

Görebildiğim kadarıyla Photoshop Elements ve ArtRage gibi programlarla beraber geliyormuş. Başka bir farkı var mıdır?

Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sevilk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevilk

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,

Evde kişisel çalışmalarda kullanmak üzere bir tablet almak istiyorum. Wacom Bamboo'nun modellerini beğendim.. Touch olması çok önemli değil benim için, sadece pen yeterli gibi duruyor. Ancak Fun modelleri kafamı karıştırdı. Normal modeller ile Fun modeller arasında ne farklar var?

Görebildiğim kadarıyla Photoshop Elements ve ArtRage gibi programlarla beraber geliyormuş. Başka bir farkı var mıdır?

Teşekkürler..
Merhabalar,

Fun modelinin tek farkı yanında bir yazılım seçebilme olanağınız. kutunun arkasında yazan programlardan birinin full versiyonunu indirebiliyorsunuz. ürünün içindeki kullanma kılavuzunda sizi yönlendiriyorlar.
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-06-2012 #3
herhangi bir tablet satınalmadan önce aşağıdaki detaylı incelemeyi okuyabilir grafik tablet çalışma prensipleri ve kıyaslamalarını görebilirsiniz

UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek
Bu mesajdan alıntı yap