Wacom Bamboo ile İlgili Birkaç Soru

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Wacom Bamboo ile İlgili Birkaç Soru ...

MertCivek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MertCivek

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle herkese merhabalar,

İlk kez grafik tablet alacağım. Ve ilk için kendime Wacom Bamboo Pen & Touch CTH 470K'yı seçtim. Tabletle ilgili bazı yerlerde gezinip yorumlara baktım. Oldukça olumluydu. Yalnız ilk kez tablet kullanacağım için bazı konularda bilgisizim.
  • İlk olarak başlangıç için A5 boyutunda bir tablet kullanmak daha iyi olurmuş ama alacağım model A6. Bunun alacağım verime ne kadar etkisi olur?
  • Grafik tabletler korsan yazılımlarda sorun yaratır mı?
  • Son olarak aranızda bu tableti kullanan var mı? Varsa bir de sizlerin ağzından yorumlarınızı almak isterim. Ayrıca tabletin özelliklerini de ekliyorum. Seçimin ne kadar doğru olduğuna dair bilgi verebilmenizi kolaylaştırabilir.

Şimdiden teşekkürler. Wacom Bamboo ile İlgili Birkaç Soru

Bağlantı Teknolojisi: Kablolu
Aktif Alan: A6
Basınç Hassasiyeti: 1024
Çözünürlük: 2540 Ipi
Boyutlar: 278 x 176 x 11 mm
Harici Bağlantı Noktaları: Usb
Ağırlık: 418 gr
İşletim Sistemi Uyumu: Windows 7, Windows Vista, Windows Xp
Üretici Kodu:CTH-470K-EN
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ,

Öncelikle tablet satınalmadan önce aşağıdaki incelemeyi okuyabilirsiniz.
UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek

UC Logic Distribütörü Akortek Bilişim Son kullanıcı satış sitesi Teknobiyotik.com üzerinden aradığınız tabletleri yanyana dizebilir ve detaylı olarak kıyaslayabilirsiniz.

TeknoBiyotik: Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Aşağıdaki gibi 2 daha büyük tablet modelini Outlet bölümünden daha ucuza alabilirsiniz.

TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz PF1209 A4 Profesyonel Dizayn Grafik Tablet (Outlet Ürün) - Outlet

TeknoBiyotik: UC-Logic HL850 Wireless A5 Grafik Tablet (Outlet) - Outlet
Bu mesajdan alıntı yap