Wacom Bamboo Kalem UÇ'ları hakkında.

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Wacom Bamboo Kalem UÇ'ları hakkında. Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle herkese iyi günler Wacom Bamboo Kalem ucumun tükendiğini sonradan anladım, malesef farkedene kadar iş işten geçmişti ve yedek uçta yoktu. Şimdi bazı sitelerde Uç setleri var, Mesela ...

Zahr-i isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zahr-i

Öğrenci (Grafik) / Gaziantep

Alt 28-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle herkese iyi günler

Wacom Bamboo Kalem ucumun tükendiğini sonradan anladım, malesef farkedene kadar iş işten geçmişti ve yedek uçta yoktu. Şimdi bazı sitelerde Uç setleri var, Mesela Intuos A4 kalem uc seti var piyasada, bu uçlar Wacom Bamboo Mte-450K'ya takılabilirmi? ve de Wacom bamboo kalem ucunu nerden bulabilirim? Sormadan alıp elimde patlasın istemiyorum. Bir ay'dır bütün çalışmalarım durmuş vaziyette. Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım. Hayırlı Günler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émyx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émyx

Webmaster / Kocaeli

Alt 03-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vay kardeşim ya sen hala tablet alamadın mı?
Bu mesajdan alıntı yap
csobjk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

csobjk

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Haklısınız

Alt 07-07-2010 #3
Evet kesinlikle yaptığım araştırmalar da gösteriyor ki Wacom tabletlerin kalemlerinin uçları çabuk yıpranıyor, piyasada da bulması zor veya imkansız. yada ateş pahası.

Bence sürekli yedek parçası bulunan UC-Logiclere göz atın, daha uygun fiyata daha özelliği yüksek ürünler, kalemleride 3 yedek uçla çoğu yerde bulunuyor 20-25# seviyesinde. bir daha sıkınıtı yaşamazsınız

Grafik Tabletler, Grafik Tablet, Uc-Logic, Pulse Smartpen, Convertink, Wacom, Waltop
Bu mesajdan alıntı yap