WACOM Bamboo Pen & Touch dusunceleriniz?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - WACOM Bamboo Pen & Touch dusunceleriniz? ...

zeyna911 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeyna911

Matbaacı / Yurtdışı

Dosya19

Alt 09-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar arkadaslar yarın bir tablet alacagım ve aklımdaki tablet

WACOM Bamboo Pen & Touch

bu urun hakkındaki dusunceleriniz ve onerileriniz nedir acil yorum yapabilirseniz sevinirim cunku yarın almak zorundayım bu urunu WACOM  Bamboo Pen & Touch dusunceleriniz? tesekkurler WACOM  Bamboo Pen & Touch dusunceleriniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zeyna911

Matbaacı / Yurtdışı

Alt 09-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
e kimsenin bbi gorusu yok anlasılan saolun yinede WACOM  Bamboo Pen & Touch dusunceleriniz?
Bu mesajdan alıntı yap
ilhnklv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilhnklv(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2011 #3
Tam bende arama yapmadan önce bu konu hakkında bir başlık açmayı düşünüyordum.
Benimde almayı düşündüğüm ve hakkında bir kaç kişinin yorumu dışında pek bir bilgi alamadığım grafik tablet.Çizim konsusunda (illustrasyon vs.)ilk etapta başlangıç olarak bu tablet yeterli midir?zeyna911'inde belirttiği gibi ''wacom bamboo pen & touch'' grafik tablet ile ilgili tecrübeleri doğrultusunda bilgilerini paylaşacak arkadaşlar varsa en kısa zamanda yorum yazarlarsa sevinirim.Teşekkürler iyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap

zeyna911

Matbaacı / Yurtdışı

Alt 09-12-2011 #4
evet talebimiz cıg gibi buyuyor WACOM  Bamboo Pen & Touch dusunceleriniz? acıkcası ben yurt dısından katılıyorum aranıza arkadaslar ve elimde bir heiye ceki var 60 euroluk ve bununla grafik tablet almayı dusunuyorum bu size bahsettigim tablet gecici bir sureligine 59 euroya dustu burada ve bu fırsat yarın sona eriyor yani yarın gidip bunu almak isityorum fiyatı tekrar artmadan. ayrıca bu mesajla birlikte bir ikinci soru sormak sityorum tabletlerin yanında info olarak flemenkce fransızca veya ingilizce gibi dil secenekleri yazmıslar bu dil secenekleri ne ile alakalıdır acaba bileniniz varmı.? software dilini mi soylemek istemisler yoksa baska bir mevzusumu var bu olayın.. tekrar tesekkurler ve acil cevaplar lutfen WACOM  Bamboo Pen & Touch dusunceleriniz?
Bu mesajdan alıntı yap

ilhnklv(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2011 #5
Ben böyle bir fırsat bulsam hiç düşünmeden hemen alırdım WACOM  Bamboo Pen & Touch dusunceleriniz? Çünkü burada biraz tuzlu olabiliyor.O yüzden Wacom'un bu modeli biraz uygun fiyatta ve kullanışlı diye düşünüyorum.Bir de ''uc-logic wp8060'' modeli var ve ''wacom pen & touch'' dan braz daha pahalı.Bu iki tablet arasında ki farklar ve olumlu olumsuz yönleriyle bilgi verebilecek arkadaşları hala beklemekteyim(z) WACOM  Bamboo Pen & Touch dusunceleriniz?
Bu mesajdan alıntı yap
blackcatizmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackcatizmir

Hiç Biri / İzmir

Alt 09-12-2011 #6
Bende aynı şekilde wacom pen & touch almayı düşünüyorum kullanan biri yorumlarını yazarsa bende sevinicem??
Bu mesajdan alıntı yap

zeyna911

Matbaacı / Yurtdışı

Alt 09-12-2011 #7
ya iste bende alacagım orası kesin ama olurya daha once kullanan arkadaslar vardır memnun degildir felan o nedenle direk atlamak istemiyordum ama indirimde yarın sona eriyor bildigim kadarıyla ortada kalmayım diye her halukarda alıcam ama yinede WACOM  Bamboo Pen & Touch dusunceleriniz?
Bu mesajdan alıntı yap
blackcatizmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackcatizmir

Hiç Biri / İzmir

Alt 09-12-2011 #8
Sizden önce bende bir konu açmıştım ve orda arkadaşın biri kendinin bamboo pen & touch kullandığını çokta memnun olduğunu yazmıştı isterseniz bir gözatın? Sonuçta grefik tabletler konusunda dünyada öneçıkmış bir marka pişmanolucağınızı sanmam.
Grafik tablet için yardım ve öneri???
Bu mesajdan alıntı yap

zeyna911

Matbaacı / Yurtdışı

Alt 09-12-2011 #9
hmmm tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap

ilhnklv(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2011 #10
Sizden önce bende bir konu açmıştım ve orda arkadaşın biri kendinin bamboo pen & touch kullandığını çokta memnun olduğunu yazmıştı isterseniz bir gözatın? Sonuçta grefik tabletler konusunda dünyada öneçıkmış bir marka pişmanolucağınızı sanmam.
Grafik tablet için yardım ve öneri???
Peki siz aldınız mı bu tableti?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları