Wacom bamboo pen touch sıfırdan farksız - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Wacom bamboo pen touch sıfırdan farksız - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Wacom bamboo pen touch sıfırdan farksız Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: wacom bamboo pen & tocuh cth-460 Fiyat: 150 Teslimat: Kargo Hariç Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: ...

Muzo-ozuM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Muzo-ozuM

Webmaster / İstanbul

Alt 18-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wacom bamboo pen touch sıfırdan farksız

Marka / Model: wacom bamboo pen & tocuh cth-460

Fiyat: 150

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Nakit ihtiyacımdan dolayı, garantisi devam eden sıfırdan farksız wacom bamboo pen & tocuh cth-460 model grafik tabletimi satıyorum.

Sıfırını satın aldığınızda neler varsa tamamen eksiksiz koruma poşetine kadar kutusuyla birlikte durmaktadır.

3 adet yedek uç ve kalemin ucundaki uç ile toplamda 6 saat kadar ancak çizim yapılmıştır, herhangi bir aşınma söz konusu dahi değil.
Garantisi devam ediyor, faturası mevcut.

Sahibinden de ilan bulunmaktadır GET açılabilir.

E-posta:

Telefon: 0531 662 32 56
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Wacom bamboo pen touch sıfırdan farksız - Türkiye Geneli - Wacom bamboo pen touch sıfırdan farksız - Türkiye Geneli ya da Wacom bamboo pen touch sıfırdan farksız - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Wacom bamboo pen touch sıfırdan farksız - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Wacom bamboo pen touch sıfırdan farksız - Türkiye Geneli | Wacom bamboo pen touch sıfırdan farksız - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap