Wacom Cintiq 24HD - Tr garantili - Yeni - 3 aylık - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Wacom Cintiq 24HD - Tr garantili - Yeni - 3 aylık - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Wacom Cintiq 24HD - Tr garantili - Yeni - 3 aylık Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: wacom cintiq 24hd Fiyat: 6200 Teslimat: Kargo Hariç Fotoğraflar: Ürün ile ...

asruh03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asruh03

Sanat Yn. / Isparta

Alt 07-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wacom Cintiq 24HD - Tr garantili - Yeni - 3 aylık

Marka / Model: wacom cintiq 24hd

Fiyat: 6200

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Ürünle ilgili detaylı bilgi ciddi alıcılarla görüşülür. Ürün vatanbilgisayardan alınmıştır. Bir ajans fazladan aldığı için 1 tanesini kutusunu dahi açmadan bana sattılar. Adıma fatura kestiler. Acil nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum. 2 aya yakın oldu halalı. Belki de 1.5 ay olmadı tam bilmiyorum. Detaylarını konuşuruz. Çok az kullanıldı. Kutusu faturasu vs herşeyi duruyor. Tertemizdir sıfır sorun. Elden gelip alabilirsiniz.

E-posta:*********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Wacom Cintiq 24HD - Tr garantili - Yeni - 3 aylık - Türkiye GeneliWacom Cintiq 24HD - Tr garantili - Yeni - 3 aylık - Türkiye GeneliWacom Cintiq 24HD - Tr garantili - Yeni - 3 aylık - Türkiye GeneliWacom Cintiq 24HD - Tr garantili - Yeni - 3 aylık - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

asruh03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asruh03

Sanat Yn. / Isparta

Alt 12-09-2015 #3
Güncel ilan...