Wacom çizim tableti almamda yardım eder misiniz?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Wacom çizim tableti almamda yardım eder misiniz? ...

habipceran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

habipceran

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Anime tarzı çizim yapıyorum. PaintTool SAI ve Photoshop kullanacağım. Bunun öncesinde çizimlerimi ucuz bir android tabletim üzerinden yapıyordum. Artık onu kullanmak istemiyorum.
Grafik tablet alacağım. Wacom'u kararlaştırdım. Fakat Intuos Comic mi yoksa Inuos Art mı almam lazım? Hangisini alacağım konusunda arada kaldım. Aslında asıl sorum şu. Inuos Art ile comic arasında büyük bir fark var mı? Ben art alarak anime çizebilir miyim?(Hem Inuos Art medium size ye de sahip, comic bildiğimiz üzere small) Yani art alırsam hem daha büyük tablet üzerinden anime çizmek istiyorum. Çok kararsız kaldım bu konuda. Ya, art alırsam ve anime çizmeye uygun değilse. Çok üzülürüm. Yoksa anime çizmek için comic mi almam daha uygun olur?
Biraz karmaşık yazdığım için üzgünüm :')
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları