WACOM CTL-460-EN BAMBOO PEN Karikatür Çizimi İçin Uygun Tablet mi ???

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - WACOM CTL-460-EN BAMBOO PEN Karikatür Çizimi İçin Uygun Tablet mi ??? Sponsorlu Bağlantılar WACOM CTL-460-EN BAMBOO PEN (125TL) veya bu fiyat yakınlarında bir grafik tablet almak istiyorum. 1) Amatör şekilde karikatürle ilgileniyorum. Bu tablet karikatür çizimi için sizce uygun mudur ? ...

forceone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

forceone

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

WACOM CTL-460-EN BAMBOO PEN (125TL) veya bu fiyat yakınlarında bir grafik tablet almak istiyorum.
1) Amatör şekilde karikatürle ilgileniyorum. Bu tablet karikatür çizimi için sizce uygun mudur ?

2) photoshop/illustrator gibi programlarla uyumlu olma gibi bir şey var mı yoksa direk fare gibi mi algılıyor bilgisayar?

Forumda arama yaptım ama tatmin edici bir cevap bulamadım WACOM CTL-460-EN BAMBOO PEN Karikatür Çizimi İçin Uygun Tablet mi ???

Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 15-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ,
Tabletler ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki incelemeyi okuyabilirsiniz pek çok genel bilgiyi de içeriyor.

UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek

Takıldığınız yer olursa yardımcı olmaya çalışırız.

UC Logic Türkiye Distribütörü Akortek Bilişim'in son kullanıcı satış sitesi Teknobiyotikten farklı modeldeki tabletleri kıyaslayabilir buna göre daha kolay karar verebilirsiniz

TeknoBiyotik: Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Saşağıdaki Outlet ürünlerine bakabilirsiniz aradığınız özelliklerdeki bir modeli daha ucuza almanızı sağlayabilir

TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz PF1209 A4 Profesyonel Dizayn Grafik Tablet (Outlet Ürün) - Outlet

TeknoBiyotik: UC-Logic HL850 Wireless A5 Grafik Tablet (Outlet) - Outlet
Bu mesajdan alıntı yap

forceone

Alt 16-06-2012 #3
Pek soruma cevap olmamış WACOM CTL-460-EN BAMBOO PEN Karikatür Çizimi İçin Uygun Tablet mi ???
Fiyat içinde 250-300 tl ler benim için çok çok. UC Logic Lapazz WP5540 veya UC-Logic LaPazz Hot Key H640 da olabilir ama benim asıl sorum

Karikatür için yeterli midir ?
Teşekkürler yinede
Bu mesajdan alıntı yap
walle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

walle

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Alt 17-06-2012 #4
Pek soruma cevap olmamış WACOM CTL-460-EN BAMBOO PEN Karikatür Çizimi İçin Uygun Tablet mi ???
Fiyat içinde 250-300 tl ler benim için çok çok. UC Logic Lapazz WP5540 veya UC-Logic LaPazz Hot Key H640 da olabilir ama benim asıl sorum

Karikatür için yeterli midir ?
Teşekkürler yinede
Bence kesinlikle yeterlidir.Ben Uc Logic Wp8060 kullanıyorum.Çok rahat çizimler yapabilrisiniz.Hem de amatör olarak demişsiniz.Ben size kendi kullandığın Uc Logic Lapazz WP8060 tableti öneriyorum yinede siz bilirsiniz.

Fare gibi algılıyor WACOM CTL-460-EN BAMBOO PEN Karikatür Çizimi İçin Uygun Tablet mi ???

İyi forumlar, iyi çalışmalar WACOM CTL-460-EN BAMBOO PEN Karikatür Çizimi İçin Uygun Tablet mi ???
Bu mesajdan alıntı yap

forceone

Alt 17-06-2012 #5
Tekrar teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-06-2012 #6
Forumda aşağıdaki gibi UC Logic kullanılarak yapılmış pek çok çalışmayı bulabilirsiniz

Bu mesajdan alıntı yap