wacom grafik tablet (a5)

İkinci El Pazarı - wacom grafik tablet (a5) Sponsorlu Bağlantılar Wacom marka grafik tableti. A4 (aktif kullanım alanı 27.5x20.5 cm) boyutlarında.Mavi renkli. Az kullanılmış. Mouse, hassas kalem ve board fiyata dahildir. Grafik çalışmalarınızda, PC ve Mac uyumlu, Office ...

wacom grafik tablet (a5)

wacom grafik tablet (a5)

Alt 19-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wacom marka grafik tableti. A4 (aktif kullanım alanı 27.5x20.5 cm) boyutlarında.Mavi renkli. Az kullanılmış.
Mouse, hassas kalem ve board fiyata dahildir. Grafik çalışmalarınızda, PC ve Mac uyumlu, Office programlarında kullanılabilir.

ingilizce detay:
Graphire3 gives you the control you need to quickly and easily edit your digital photos. It works great with any software your mouse does and runs on both PCs and Macs. Draw, paint, create artwork for CDs/DVDs, sign your name, and annotate documents in Adobe Acrobat or Microsoft PowerPoint. You can even write directly in Microsoft Office XP and with Apple Inkwell.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
açıklamalar gayet güzel 2 topiğinizdede ancak ürünlerin fotoğraflarını eklemelisiniz son haliyle
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-12-2007 #3
belli bir linke yüklemem gerek diye gördüm fotoğrafları ancak bunu henüz beceremedim de...
Bu mesajdan alıntı yap

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-12-2007 #4
http://www.grafikerler.net/uyelere-o...uzu-t4724.html
forumda işinize yarayabilicek bilgiler için bu linke bakabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-12-2007 #5
güncel fotoğraf gerekiyor ise (ki öyle yazıyor) yarın fotoğrafı çekip gerektiği gibi yükleyeceğim, teşekkür ediyorum bilgileriniz için
Bu mesajdan alıntı yap

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-12-2007 #6
rica ederiz
ayrıca mesajınızda ki açıklayıcı bilgiler fotoğrafta eklenince örnek olucaktır diğer üyelerimize
biz teşekkür ederiz
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-12-2007 #7
İlanımı editleme imkanını bulamadığım için ürünün fotoğraflarının linklerini aşağıda veriyorum:
wacom grafik tablet (a5)
wacom grafik tablet (a5)
wacom grafik tablet (a5)
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 20-12-2007 #8
selam.. Ürün fiyatını özelden bildirme imkanın varmı.. teşekkürlerimle
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 24-12-2007 #9
ürün fiyatı hakkında burdan yada özelden ulaşırsan sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
colorhand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

colorhand

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 12-01-2008 #10
kardeş ne özeli halka açık yerde satıp adamına göre fiyat mı atıyorsun.fiyatıda belirtirsen sevinecez.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
a5 ikinci el, wacom grafik tablet