Wacom intous5 tabletin kırılan kalemine muadil

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Wacom intous5 tabletin kırılan kalemine muadil ...

porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,

1 hafta önce tabeltimin kalemi resimdeki gibi hale geldi Wacom intous5 tabletin kırılan kalemine muadil

Tamiri mümkün değil ne yazık ki ve sıfırı 275TL.Wacom intous5 tabletin kırılan kalemine muadil
Benim bulduğum bir kaç yabancı site var ama kullanan var mı aranızda bu aşağıdaki linkte buldum muadil ürünleri

Aliexpress.com da dan deki kablosuz dijital tablet kalem P51 grafik tablet kalemi

Aliexpress.com da dan deki ücretsiz kargo! 1 adet huion p68w pil kalem grafik çizim pad tablet kalem huion çizim tablet monitör

Aliexpress.com da dan deki 2014 yeni huion şarj edilebilir grafik çizim pad tablet kalem huion çizim tableti şarj edilebilir pen80

veya farklı bir fikri olan var mı elim kolum bağlı kaldım lütfen fikirleri olan elinde fazla kalemi olan arkadaşlar varsa da onlarda yazsın alışveriş yapabiliriz. Bu linklerdeki kalemlerin tek sıkıntısı pilli veya sarjlı olmaları...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

evomas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evomas

Grafiker / Ankara

Alt 29-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
geçmiş olsun Wacom intous5 tabletin kırılan kalemine muadil
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 18-03-2015 #3
Merhaba ,

Grafik tabletlerin kalemleri birbiri ile uyumlu değildir.
Tasarımsal olarak benzeyen modellerin bile basınç hassasiyetleri raporlama hızları farklıysa kalemlerin iç tasarımları değişmektedir. Bu sebeple sadece sahip olduğunuz tabletin kalemini satın alırsanız çalışacaktır .

UC Logic olarak tüm modellerimizin yedek kalemlerini satıyor olmamız ve temin kolaylığı seçilmemizin en önemli sebeplerinden biri ama bizim kullanıcılarımızda farklı modellerimizin kalemlerinin biri diğerinde çalışır mı gibi soruları çokça sormaktalar gayet normal bir durum.

Orjinal kalemi alıp devam edebilirsiniz.

Umarız en kısa sürede çizmeye devam edersiniz

UC Logic Türkiye
Akortek-Ana Sayfa
TeknoBiyotik: Ana Sayfa
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
broken, grafik tablet, grip pen, intous5, wacom