Wacom Intuos 3 Tablet

Photoshop ve Tablet kullanımı - Wacom Intuos 3 Tablet ...

Wacom Intuos 3 Tablet
son samuray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

son samuray

Grafiker / İstanbul

Wacom Intuos 3 Tablet

Alt 13-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba.
Wacom Intuos 3 Tablet aldım. Fakat monitörün görüntüsü tabletin ekranına yansımıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

madarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madarin

Karikatürist / İstanbul

Alt 19-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Wacom Intuos 3 Tablet zannettiğim şeyi söylemiyorsun umarım öyle bi özelliği yok tabletin bu bahsettiğin işlevi cintiq görür ekrana bakarak tablet üzerinde kalemi haraket ettirerek çizim yapıcaksın budur tabletin işlevi cintiq alıcam dersende 4 veya 5 binlira civarı
Bu mesajdan alıntı yap
dinosaur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dinosaur

Grafiker / İzmir

Alt 23-01-2010 #3
Merhaba.
Wacom Intuos 3 Tablet aldım. Fakat monitörün görüntüsü tabletin ekranına yansımıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
şaka yapıyor olmalısın. şaka değilse laz olmalısın. (sakın kızma, ben laz'ım. benzer vak'alarım vardır. :-)
görmeyi istediğin yansıma cintiq'ler de var.
Tabletler hakkında sorularım var :S
bu adreste ayrıntılı yanıtladım. elindeki tablet ben de hala yok. kıymetini bil. ayrıca bildiğim kadarı ile cintiq ler elindeki tablet kadar hassas değilmiş. ama bana sorarsan yine de cintiq'i seçerdim. :-)
Bu mesajdan alıntı yap
son samuray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

son samuray

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2010 #4
bende bu cintiqin usa versiyonu, senin rüyalarını süsleyecek olanı var. birde ayağı varki sorma, burdan yollasam sana kadar uzarWacom Intuos 3 Tablet
Bu mesajdan alıntı yap