Wacom Intuos 5 |Grafik Tablet (Medium) Satılık - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Wacom Intuos 5 |Grafik Tablet (Medium) Satılık - Türkiye Geneli ...

tnslg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tnslg

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wacom Intuos 5 |Grafik Tablet (Medium) Satılık

Marka / Model: Wacom Intuos 5

Fiyat: 999

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Merhabalar,

Yurt dışından kendime alırken, fazladan satın almış olduğum Wacom Intuos 5 (Medium) model grafik tableti satıyorum.

Ürün daha kutu kilit jelatini bile açılmamış bir şekilde beklemektedir. Kısacası kapalı kutu.
Kutu içerisinde doğal olarak kalem ve yedek, çeşitli çizimlere uygun uçlar da bulunmaktadır.

Fiyat tekliflerinize açığım ancak lütfen farklı tür ürünler ile takas önermeyin.

İstanbul içerisinde elden teslim etmeyi tercih ediyorum.

E-posta:
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Wacom Intuos 5 |Grafik Tablet (Medium) Satılık - Türkiye GeneliWacom Intuos 5 |Grafik Tablet (Medium) Satılık - Türkiye GeneliWacom Intuos 5 |Grafik Tablet (Medium) Satılık - Türkiye GeneliWacom Intuos 5 |Grafik Tablet (Medium) Satılık - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap