Wacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Wacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Wacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: Wacom Intous 5 Medium Fiyat: 900 TL Teslimat: Kargo Dahil Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: ...

qzeni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qzeni

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 06-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız

Marka / Model: Wacom Intous 5 Medium

Fiyat: 900 TL

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Wacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız - Türkiye GeneliWacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız - Türkiye GeneliWacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız - Türkiye Geneli
Wacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız - Türkiye GeneliWacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız - Türkiye Geneli

Ürün ile ilgili açıklama: Ürünü öğrenim gördüğüm sürede satın almıştım ancak hiç ihtiyacım olmadı.Birkaç kez deneme kullanımı dışında hiç kullanmadım.Alındığı gibi, neredeyse sıfır ürün konumundadır.Üründe hiçbir problem yoktur, yüksek basınç hassasiyeti kullanım esnasında çok farkedilmektedir.Aktif alanı kullanım için ideal ölçülerdedir.Ürün kutusu içinde; kalemi ve tüm ekstra uçları, kablosu, CD, Kullanım kılavuzları, kişiselleştirme kalem halkaları gibi tüm parçaları mevcuttur.Wireless aparatı alınarak , kablosuz olarak kullanılabilir.İhtiyacım olmadığı için satıyorum, fiyatı düşmüştür.Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.

E-posta:

Telefon: 0545 454 50 15
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Wacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız - Türkiye GeneliWacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız - Türkiye GeneliWacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız - Türkiye GeneliWacom Intuos 5 Medium - Sıfırdan Farksız - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap