wacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - wacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar wacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: wacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış Fiyat: 1600 Teslimat: Kargo Dahil Fotoğraflar: ...

sabass isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sabass

Ressam / Kahramanmaraş

Alt 20-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

wacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış

Marka / Model: wacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış

Fiyat: 1600

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

wacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneliwacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneliwacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneli
wacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneliwacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneliwacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneli

Ürün ile ilgili açıklama: wacom ıntuos pro L tabletimi 2015 eylülde aldım. garantisi durmaktadır.bütün parçaları içindedir. kutudan sadece üç defa çıkardım. daha küçük bir tablet ihtiyacımdan dolayı satıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
wacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneliwacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneliwacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneliwacom ıntuos pro L grafik tablet- az kullanılmış - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ezgkyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezgkyaa

Grafiker / Sakarya

Alt 20-01-2016 #3
fiyat nedir
Bu mesajdan alıntı yap
sabass isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sabass

Ressam / Kahramanmaraş

Alt 23-01-2016 #4
pazarlık payı vardır. cihazı elden çıkartmak istiyorum. takas yapılmayacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap