wacom intuos3 A4 & a5

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - wacom intuos3 A4 & a5 Sponsorlu Bağlantılar Bu 3. konum olacka herlade cevapsız kalan. Neyse sorayım yinede. wacom intuos3 A4 veya a5 almayı düşünyorum ama nette kullananlar tarafından hiç bir yorum bulamadım. Kullanan var mı ...

wacom intuos3 A4 & a5
pcdaly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcdaly

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

wacom intuos3 A4 & a5

Alt 29-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu 3. konum olacka herlade cevapsız kalan. Neyse sorayım yinede.
wacom intuos3 A4 veya a5 almayı düşünyorum ama nette kullananlar tarafından hiç bir yorum bulamadım. Kullanan var mı bunlaır veya sorun yaşayan?
birde intous4 den ne farkı var?

intous3 leri nereden bulabilirm. Vatan comp, gold, teknosa gibi yerlere baktım netten ama yok.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 30-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba satınalmadan önce UCLogic ürünlerini de inceleyebilirsiniz Wacom ile fiyatlarını ve performansını kıyaslamış olursunuz aşağıdaki inceleme faydalı olabilir.

UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek
Bu mesajdan alıntı yap

pcdaly

Alt 30-07-2010 #3
sorum: ''başka hangi markaları öneririsiniz'' değil.
AYrıca uc-logic te karar kılmıştım ama nette türkçe ve yabancı siteleri okudum hepsinde hep aynı sorunlarla karşılamış alanların %99.9 u. o yüzden vaz geçtim. az dah afazla veririm wacom alırım.
Bu mesajdan alıntı yap
murattanhu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murattanhu

Ressam / İstanbul

Alt 31-07-2010 #4
merhabalar,

intuos3 ile intuos4 arasındaki en temel farkı,
1- basınç farkları 1024 ile 2018,
2- yüzey alanları, intuos3, kare monitörlere göre, intuos4 flat (diktörten) monitörlere tasarlanmış görünüyor.

wacom'un burdaki distribütörü bilkom'dur. tabi farklı satıcılardan da bulmanız mümkün.
kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

pcdaly

Alt 31-07-2010 #5
teşeşkür ederim. baktım ama a4 bulamadım. peki uc-logic PF1209 nasıl? dediğim gibi nette baktım ama herkes hep kalem ucunun içeri gitmeisndne ve daha ekrana yaklaştırırken bile çizmneye başladığını söyliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 02-08-2010 #6
Uc Logic ve Wacom kıyaslamalı incelemesini okumanız için göndermiştim linki orada kalemlerin kullanım farklarını görebilirsiniz. Wacom kalemi bulma konusunda biraz araştırmanızı öneririm.

UC Logic kalemlerini bulmanız ve satınalmanız çok kolay ve wacom'a göre oldukça ucuz gönderdiğim incelemeyi detaylı okumanızı tavsiye ederim amacım UCLogic almanızı sağlamak değil .
Karşılaştırma yapıp kararınızı daha bilgilenmiş olarak yapmanızı sağlamak .

Kalem ucunun içine girmesi kullanıcının nekadar nazik olduğuna bakar wacom intuos3 A4 & a5 normal şartlarda bunu yapmak zordur ama çok uğraşan ve başaran çıkabilir.

Kalem yaklaşmadan çizme gibi bir durum söz konusu değil algılama mesafesine geldiğinde kalem konumu algılanırdeğdirince çizmeye başlar bunun dışında bir sıkıntı varsa tablet Akortek Bilişim teknik servisinde değiştirilir veye gereken işlem yapılır.
Bu mesajdan alıntı yap