Wacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Wacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu - Türkiye Geneli ...

asruh03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asruh03

Sanat Yn. / Isparta

Alt 08-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu

Marka / Model: Wacom Intuos5 Small

Fiyat: 550

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Wacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu - Türkiye GeneliWacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu - Türkiye GeneliWacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu - Türkiye Geneli

Ürün ile ilgili açıklama: grafik tasarım öğrencisi olduğum için aldım 8 ay önce. Öncesinde bamboo ve lapazz wp8060 kullanmıştım. Bu ürün kesinlikle 10 numara 5 yıldız. Boyutunu dert etmeyin zaten çizimlerinizi en fazla 10cm2 alana yapıyorsunuz. Tabletin kullanılan yerleri belli zaten. Büyük ekran cintiq gibi cihazlarda fayda sağlıyor bence. Ürün tertemizdir. 8 ayın en fazla 3 ayında kullandım. Okulum bitiyor ve bu işi bir üst seviyeye çıkartmak istediğim için cintiq alacağım. Ürün vatandam alındı. 9. Ayını dolduracak önümüzdeki ay. Faturası kutusu aksesuarları herşeyi eksiksizdir. Fotoğrafların tamamını ıspartaya döndüğümde koyacağım. Kutusu vs orada. Hepsi eksiksiz tamdır. Ekranda kullanıma bağlı ufak tefek izler var bunlarda normaldir. Kullanımı asla etkilemez. Bütün uçları vs duruyor.

Pazarlık sünnettir ama ucundan accık. Wacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu - Türkiye Geneli

İyi forumlar.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Wacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu - Türkiye GeneliWacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu - Türkiye GeneliWacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu - Türkiye GeneliWacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..