WAIBOX DESIGN logo çalışmam

Logo Tasarımları - WAIBOX DESIGN logo çalışmam ...

Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

waibox yakın zamanda açıcağım design firmamın ismidir. Anlamı yoktur özel isim olarak kullanmayı dusunuyorum. Yeni yaptığım logomuda sizlerle paylaşmak istedim. Firmanin etkinlik alanı Web ve Grafik tasarım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık. Çalışma gayet güzel bence fakat aklıma takılan bir notka var. Neden elma?
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #3
yesıl elma rengını sıyahla beraber cok beğenıyorum hem dıkkat cekıcı bır renk. 2.sıde sap yani cop kısmını daha rahat anlatabılcegım bır meyva. yani slogandada belırttıgım gercek degıl fakat gercek cekilık cumlesını, gercek ve cızım anlamında butunluk olarak en ıyı o anlatabıleck dıye dusundum. yorumun ıcın cok tesekkurler.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-03-2009 #4
Elmanın ne çeşidini kullanırsan okadar bu işle ilgilenenlerin ''apple'' markası ile bağlantısını anlatmak zorunda kalırsın..Kullanılmış bir materyali tekrar tekrar kullanmak sadece ilk firmanın ayakta durmasını sağlar..
Yeşil rengini seviyorsan yeşil olarak bilinmeyen farklı bir mevyayı kullanmalısın..
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #5
bence cok mantıksız soledıgınız WAIBOX DESIGN logo çalışmam yesıl elmayı kullanan apple onu sahıplenıyormu patentınımı alıyor o sızın bakıs acınızın sabıtlıgıyle alakalıdır. onların ayakta durmasını saglarmıs appleın bence bole seylerle ayakta durucagını dusunmuyorm WAIBOX DESIGN logo çalışmam logoya butun olarak bakmalısınız elmaya sabıtlenıp aaaa bu apple degılmı la dıyerek bı logoyu bukdar basıtlestırmeyın.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-03-2009 #6
bence cok mantıksız soledıgınız WAIBOX DESIGN logo çalışmam yesıl elmayı kullanan apple onu sahıplenıyormu patentınımı alıyor o sızın bakıs acınızın sabıtlıgıyle alakalıdır. onların ayakta durmasını saglarmıs appleın bence bole seylerle ayakta durucagını dusunmuyorm WAIBOX DESIGN logo çalışmam logoya butun olarak bakmalısınız elmaya sabıtlenıp aaaa bu apple degılmı la dıyerek bı logoyu bukdar basıtlestırmeyın.
Bütünlüğü oluşturan sembolün değilmidir? Benimki öneri..Bunu yaparsın yapmassın senin şirket..
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #7
butunlugu olusturan sembolum degıl onu tamamlayanlarla beraber olması. tesekkurler yorum icin yinede.
Bu mesajdan alıntı yap
HLTGDR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HLTGDR

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-03-2009 #8
Ellerine Sağlık Dostum Gerçekten Güzel Çalışmalar WAIBOX DESIGN logo çalışmam Başarılarının Devamını Dilerim.....
Bu mesajdan alıntı yap
neva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 20-03-2009 #9
hoş, renklerlede sade bir tasarım olmuş .ordaki o harfininde elmayla sembolleştirilmesidi ilginç ama gercekten iyi bir calışma bence emegnize saglık ii calışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #10
eyw saolasın. sanada basarılar kolay gelsın WAIBOX DESIGN logo çalışmam elmanın anlamı cızgılerle gercek elma resmı bılestırılmıstır. allta yazan not real but real attractiveness gercek degıl ama gercek cekıcılık anlamındır. yani gorsellıgın tasarımlarımızın gercek olmadıgını fakat gercek kadar cekıcı oldugunu anlatmak ıstedım. tesekurler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları