Waiting The Time

İllüstrasyon Çalışmaları - Waiting The Time Sponsorlu Bağlantılar...

Waiting The Time
maxmny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxmny

Sanat Yn. / İstanbul

Waiting The Time

Alt 24-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Waiting The Time
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel görünüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
huseyin67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyin67

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 26-07-2008 #3
Görüntü olarak güzel birşeye benziyor ama anlayamadığım birşeyler var. Örneğin bu arkadaş nereye oturmuş ve sağ kolunun yarısı nerede?
Ben yanlış anlamışsam özür dilerim ancak bir aceminin gözünden yorum Waiting The Time
Devam etmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
maxmny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxmny

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-07-2008 #4
Görüntü olarak güzel birşeye benziyor ama anlayamadığım birşeyler var. Örneğin bu arkadaş nereye oturmuş ve sağ kolunun yarısı nerede?
Ben yanlış anlamışsam özür dilerim ancak bir aceminin gözünden yorum Waiting The Time
Devam etmelisin.
Evet yanlış anlamışsın, ama bu bana en azından çalışmayı anlatmak için fırsat oldu. Öncelikle kolun yarısı var fakat, kolunu bacaklarının ortasına doğru yani içe doğru kırdığı için bu perspektifi yakalıyoruz. Diğer soruna yanıt ise; oturduğu yer boşluk, hiçlik... Sürrealizmde zaman ve yer olgusu karmaşıktır, dolayısıyla bu çalışmada da aynı karmaşıklık ve belirsizlik söz konusudur. Bu kavramlar ortadan kalkar. Kahraman zamanı bekler ama nerede ve hangi zamanı. Çalışma ortasındaki kelebek ise yeniden doğuşu, yani ikinci şansı simgeler. Umarım birşeyler daha da açıklığa kavuşmuştur. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
time, waiting