The Walking Dead / Rick Grimes

Dijital Sanat - The Walking Dead / Rick Grimes Sponsorlu Bağlantılar The Walking Dead de ki Rick Grimes karakterinden esinlenerek yaptım çok zamanım yoktu geç saat olmuştu. 2 saatlik zaman diliminde böyle bir şey yapabildim eleştirilerini bekliyorum arkadaşlar şimdiden ...

alpaylui isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpaylui

Ressam / İstanbul

Alt 14-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

The Walking Dead de ki Rick Grimes karakterinden esinlenerek yaptım çok zamanım yoktu geç saat olmuştu.
2 saatlik zaman diliminde böyle bir şey yapabildim eleştirilerini bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
"Benzetmedim esinlendim"

Resimi büyütebilirsiniz alışana kadar hatalarım olacak The Walking Dead / Rick Grimes
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Rick çizimi sana ait ise gayet hoş ama, kompozisyonun sağında kalan kısım nedir ne alakadır? The Walking Dead / Rick Grimes

Sadece rick olsun..Eklenecekse basit bir texture (zemin) yeterli olacaktır..

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

alpaylui

Ressam / İstanbul

Alt 14-08-2013 #3
Rick çizimi bana ait sağdaki brush ı bende anlamadım öle yapayım dedim çok boş duruyordu elimdede o vardı kullanayım dedim ^^ teşekkürler yorumun ve eleştirin için... Düzeltiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

alpaylui

Ressam / İstanbul

Alt 14-08-2013 #4

Böyle birşey yaptım olmuş mu ? Karakalem çalışmalarını koyacağım yazıcının cd sinin bulabilirsem
Bu mesajdan alıntı yap