"Way Studio" Logo Çalışması

Logo Tasarımları - "Way Studio" Logo Çalışması ...

NavarinTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NavarinTR

Sanat Yn. / Antalya

Alt 24-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, yaptığım bir logo ve kurumsal kimlik çalışmasını sizlerle paylaşmak istedim. Logo'nun görselleri aşağıdadır, kurumsal kimliğin tamamını görmek için Behance sayfama bakabilirsiniz: Way Studio Branding Identy on Behance

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ErsemErcil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErsemErcil

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 24-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Guzel olmus, ama ingilizce kullandigin cumleleri vs kontrol ettir bence kullanmadan once "Way Studio" Logo Çalışması
Mesela Behance linkinde Branding Identy yazmissin. Ya branding ya Identity/Corporate Identity seklinde kullanman daha dogru olur.

Ve Way. Be brand.
Be brand yanlis bir cumle olmus. Be a brand seklinde kullansan daha dogru olur.
Ama gorunus olarak, renk olarak vs guzel olmus. Eline saglik "Way Studio" Logo Çalışması

Behance'de takip ettim zaten "Way Studio" Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

NavarinTR

Sanat Yn. / Antalya

Alt 25-08-2015 #3
Guzel olmus, ama ingilizce kullandigin cumleleri vs kontrol ettir bence kullanmadan once "Way Studio" Logo Çalışması
Mesela Behance linkinde Branding Identy yazmissin. Ya branding ya Identity/Corporate Identity seklinde kullanman daha dogru olur.

Ve Way. Be brand.
Be brand yanlis bir cumle olmus. Be a brand seklinde kullansan daha dogru olur.
Ama gorunus olarak, renk olarak vs guzel olmus. Eline saglik "Way Studio" Logo Çalışması

Behance'de takip ettim zaten "Way Studio" Logo Çalışması
Haklısınız hocam "Branding Identy" yazmışım bu sanırım mock-up ararken kalan bir alışkanlık istemeden olsa yazıyorum hep... Uyarınız için teşekkür ederim.

"Be brand." konusu da dediğiniz gibi, kullanım sorunu olup olmadığını araştırdım, yabancı bir forumda konuyu danıştım, bu şekilde kullanılabileceğini hatta bu isimde pek çok firmanın olduğunu söylediler. Ama yine de içimizde bir şüphe var hala... "Be a brand." söylemde kulağa "Be brand." kadar hoş gelmiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2015 #4
ben bu logoyu sanki nette dolaşırken gördüm...
Bu mesajdan alıntı yap

NavarinTR

Sanat Yn. / Antalya

Alt 26-08-2015 #5
ben bu logoyu sanki nette dolaşırken gördüm...
Logo sıfırdan tarafımca çizilmiştir, "W" harfi içeren benzer logolar olabilir ama ben rastlamadım. Varsa bile birebir aynısı olacağını sanmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap