WCC TÜRKİYE için Art Director Asistanı alınacaktır - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - WCC TÜRKİYE için Art Director Asistanı alınacaktır - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar WCC TÜRKİYE için Art Director Asistanı alınacaktır Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Tasarım ve yaratım süreçlerinde sektörün lideri WCC Türkiye İstanbul ...

wcc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wcc

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

WCC TÜRKİYE için Art Director Asistanı alınacaktır

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Tasarım ve yaratım süreçlerinde sektörün lideri WCC Türkiye İstanbul Ritz Carlton Ofisi'ne; Art Director Asistanı alınacaktır.
İyi derecede Corel DRAW, Freehand ve Photoshop bilgisi zorunludur.İlgilnenenlerin Cv'lerini ADAST: basvuru kodu ile iletmeleri rica olunur

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları WCC TÜRKİYE için Art Director Asistanı alınacaktır - İstanbul - WCC TÜRKİYE için Art Director Asistanı alınacaktır - İstanbul ya da WCC TÜRKİYE için Art Director Asistanı alınacaktır - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | WCC TÜRKİYE için Art Director Asistanı alınacaktır - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
WCC TÜRKİYE için Art Director Asistanı alınacaktır - İstanbul | WCC TÜRKİYE için Art Director Asistanı alınacaktır - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bbagan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bbagan

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2011 #3
merhabalar ,

mail adresinizde bir problem var sanırım gönderemiyorum cv mi.

wcc

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-04-2011 #4
CVlerinizi WCCTURKİ********* YADA Dİ********* adresine gönderebilirsiniz.

wcc

Sanat Yn. / İstanbul

ilan günceldir

Alt 26-04-2011 #5
ilan günceldir.