Web 2.0 Tasarım Örnekleri

Web Tasarımı - Web 2.0 Tasarım Örnekleri Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar Bitkisel ürün satan bir firma için yapmış olduğum siteleri sizlerle paylaşmak istedim değerlendirmelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler :sleepy: sitelerin html hallerine *************** buradan bakabilirsiniz....

Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Dosya16

Alt 07-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Bitkisel ürün satan bir firma için yapmış olduğum siteleri sizlerle paylaşmak istedim değerlendirmelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler :sleepy:

sitelerin html hallerine *************** buradan bakabilirsiniz.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 08-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok iyi bence. Bu arada Ender Saraç'la bi akrabalığın var mı Web 2.0 Tasarım Örnekleri
bir de link vermek yasak diye bir şeyler gelmişti kulağıma bi ara, hatta açtığım bir konu silinmişti bu yüzdenWeb 2.0 Tasarım Örnekleri
Bu mesajdan alıntı yap

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 10-12-2010 #3
Teşekkür ederim, evet doğrudur link yasak ama reklam linki ben freelance klasöründen yaptığım tasarımların html (kullanılabilir web arayüz) olarakta görülmesinide istediğim için veriyorum reklam amaçlı olmadığı için silinmiyor. zaten nofollow bi zararı yok Web 2.0 Tasarım Örnekleri
Bu mesajdan alıntı yap
mrlonely718 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrlonely718

Bilg. Teknikeri / Zonguldak

Alt 10-12-2010 #4
Tasarımlarınız gerçekten çok harika.. Baktıkça bakmak geliyo insanın içinden. Tebrik ederim Web 2.0 Tasarım Örnekleri
Bu mesajdan alıntı yap

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 10-12-2010 #5
mrlonely718 çok teşekkür ederim böyle yorumlar aldıkça daha iyisi için çalışıyorum. Çok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 10-12-2010 #6
* Forum kuralları gereğince bu kategoride internet adresi vermek yasaktır. bu seferlik konunuzu silmiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
onurmete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurmete

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-12-2010 #7
Gerçekten siteler çok başarılı. Gün içinde bazen linklere yanlışlıkla tıklayıp buna benzer sitelere giriyorum. İlgi alanım olmadığı halde sitenin tasarımındanmıdır bilinmez konular dikkatimi çekiyor ve site içinde dolaşmaya başlıyorum. Web sitesi tasarımcılarınında amacı bu olsa gerek, siteye girenleri görsellikle etkileyip siteyi incelemelerini sağlamak Web 2.0 Tasarım Örnekleri bu konuda da oldukça başarılılar.
Bu mesajdan alıntı yap
unique_ozlem_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unique_ozlem_

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-12-2010 #8
cok guzel sıteler yapmıssın keske bende yapabılsem Web 2.0 Tasarım Örnekleri
Bu mesajdan alıntı yap

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 13-12-2010 #9
Forum kuralları gereğince bu kategoride internet adresi vermek yasaktır. bu seferlik konunuzu silmiyorum...
Teşekkürler Gökhan Bey, artniyet olmadığı için önemsemiştim sadece Web 2.0 Tasarım Örnekleri ama bi sorum var web tasarımlar html css js olunca daha etkileyici olduğu için html olarak göstermekte önemli bunu nasıl yapabiliriz acaba free host tarzı bişe olsa olurmu ?
Bu mesajdan alıntı yap
21li isimli Üye şimdilik offline konumundadır

21li

Webmaster / Diyarbakır

Alt 03-02-2011 #10
hocam tasarımlar cok iyi yalnız bunları css'e dökmek zor olmuyor mu?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları