Web Arayüz Lazım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web Arayüz Lazım - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Web Arayüz Lazım Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photoshop Çok iyi Fireworks Çok iyi Dreamweawer Çok iyi Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: ...

maviyunus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviyunus

Webmaster / Hatay

Alt 06-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Arayüz Lazım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop Çok iyi
Fireworks Çok iyi
Dreamweawer Çok iyi

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Küçük bir eğitim kurumuna çok içerikli değil ama şık bir tasarım yapmamız lazım. CSS+HTML ve grafik tasarım dosyalarını isteyeceğiz. Ben daha çok php ile ilgilendiğim için arayüz tasarımlarım biraz zayıf kalıyor. Bana referanslarınızı gösterirseniz yapılacak iş hakkında detayları paylaşacağım. 15 yıldır faaliyet gösteren ciddi bir firmayız.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Web Arayüz Lazım - Türkiye GeneliWeb Arayüz Lazım - Türkiye GeneliWeb Arayüz Lazım - Türkiye GeneliWeb Arayüz Lazım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Efe Tatar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Efe Tatar

Webmaster / İzmir

Alt 07-05-2013 #3
Mail göndermiştir.
maviyunus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviyunus

Webmaster / Hatay

Alt 11-05-2013 #4
İş verildi ilginize teşekkürler.