Web Arayüz Tasarımcısı arıyorum - Dünya Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Web Arayüz Tasarımcısı arıyorum - Dünya Geneli Sponsorlu Bağlantılar Web Arayüz Tasarımcısı arıyorum Şehir: Yutdışı Aranan Şehir: Dünya Geneli Program/Seviye: Web sitesi arayüz tasarımında tecrübeli olmalı ve gerçekten etkileyici ve zengin bir görsellik sunabilmeli... Çalışma Şartları: Serbest ...

thedelidivane isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thedelidivane

Webmaster / İstanbul

Alt 02-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Arayüz Tasarımcısı arıyorum

Aranan Şehir: Dünya Geneli

Program/Seviye: Web sitesi arayüz tasarımında tecrübeli olmalı ve gerçekten etkileyici ve zengin bir görsellik sunabilmeli...

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Almanyada yaşıyorum. Freelance olarak web işleri yapıyorum. Web programlamasından iyi derecede anlıyorum. Fakat görsel yanım pekte tatmin edici değil. Birlikte proje bazlı devamlı olarak çalışabileceğim, tecrübeli web sitesi arayüz tasarımcısı arıyorum. İhtiyacım olan sadece (bütün öğeleriyle birlikte) salt web sitesi grafik tasarımı. HTML vs. gerek yok. İlgilenen arkadaşlar lütfen bir iki örnek çalışmasını göndersin.

Not: Ücret, PayPal yada Banka havalesi şeklinde yapılacaktır.
Sorusu olan arkadaşlar varsa; lütfen mail yazsın.

E-posta:

Telefon: +4 9745 694 10 99
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Web Arayüz Tasarımcısı arıyorum - Dünya GeneliWeb Arayüz Tasarımcısı arıyorum - Dünya GeneliWeb Arayüz Tasarımcısı arıyorum - Dünya GeneliWeb Arayüz Tasarımcısı arıyorum - Dünya Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2013 #3
Bu mesajdan alıntı yap
ardoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ardoz

Grafiker / Ankara

Alt 05-02-2013 #4
MErhaba Ben Arda Özgen, Bilkent üniversitesi güzel sanatlar fakültesi grafik tasarım bölümü mezunuyum. 10 yılı aşkın bir süredir grafik tasarım, web tasarım ve multimedya alanlarında freelance olarak çalışmaktayım.
Karşılıklı güven ve işin zamanında teslimi iş prensiplerimdir.
Referans işlerim için lütfen ****adresimi inceleyiniz.
ya da 05076503901 numaralı telefondan ulaşabilrsiniz. İyi çalışmalar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap