Web Arayüz Tasarımcısı - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Web Arayüz Tasarımcısı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Web Arayüz Tasarımcısı Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Çeşitli Ajanslara İnternet alt ...

Abran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abran

Webmaster / İstanbul

Alt 17-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Arayüz Tasarımcısı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Çeşitli Ajanslara İnternet alt yapısı ve yazılım desteği sağlayan firmamızda yeni kuracağımız departmanımız için Web Arayüz Tasarımcısı aramaktayız.

- Web 2.0 olgusuna hakim.
- Kurumsal site tasarımı yapabilecek.
- Kurumsal kimlik konusunda deneyimli.
- Haber siteleri için Flash banner ve görsel reklam çalışmaları hazırlayabilecek.

Çalışma arkadaşları aramaktayız.

Not : Daha önce hazırladığı siteleri/çalışmaları referans gösterebilecek adaylar dikkate alınacaktır.

E-posta:

Telefon: 0532 277 97 94
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web Arayüz Tasarımcısı - Türkiye Geneli - Web Arayüz Tasarımcısı - Türkiye Geneli ya da Web Arayüz Tasarımcısı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web Arayüz Tasarımcısı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Abran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abran

Webmaster / İstanbul

Alt 20-04-2012 #3
ilan günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
matrucaria isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matrucaria(36)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-06-2013 #4
Freelance ayarüz tasarımcısına ihtiyacınız olursa iletişime geçebilirsiniz.

Yaklaşık 3 yıldır freelance art director olarak çalışıyorum. Sadece tasarım yapıyorum. Çalışmalarımı photoshop üzerinde yapıyorum. Size de psd olarak dosyaları gönderiyorum. Herhangi bir kodlama html,css yapmıyorum.
Portfolyoma aşğıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
mugeunlu.com

Ancak güncel değildir. 2 yıl önce hazırlamıştım. Yeni versiyonu kısa zamanda upload edilecektir.
bazı çalışmalarımı linkten indirebilirsiniz.
www.mugeunlu.com/ornek_calismalarim.rar
www.mugeunlu.com/isler.rar
Bu mesajdan alıntı yap