Web Builder

Web Tasarımı - Web Builder Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar ben WYSIWYG Web Builder programını kullanıyorum. Kullandığım program ile bir site hazırladım bagcilargop8h.tk Sitesine Hoşgeldiniz Şimdi sitenin boyutunu 1024x768 yapıyorum bende tam oturuyor siteye, bazılarında aşağı ...

Web Builder
BirkanShn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BirkanShn

Grafiker / İstanbul

Web Builder

Alt 13-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ben WYSIWYG Web Builder programını kullanıyorum. Kullandığım program ile bir site hazırladım bagcilargop8h.tk Sitesine Hoşgeldiniz Şimdi sitenin boyutunu 1024x768 yapıyorum bende tam oturuyor siteye, bazılarında aşağı doğru iniyor site yana kayıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

caneralcilioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caneralcilioglu

Öğrenci (Diğer) / Uşak

Alt 15-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
En kısa zamanda Dreamweaver kullanmaya başlamanı tavsiye ederim. Bu programla ilerleyebileceğini sanmam. Dreamweaver indirip hazır temalar üzerinde değişiklik yapıp biraz kullanmayı öğrendikten sonra Photoshop veya benzeri programlarla kendi tasarımlarını çizip css dökmeni tavsiye ederim. Başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap